16 Temmuz 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Baykal, 'taciz' iddiasında Kemal Kılıçdaroğlu'na sitem etti - 15:00

"Ben olsam böyle bir haberi getireni kulağından tutup, çıkarır odadan, sonra arayıp ilgili kişiye haber verirdim"ESKİ CHP Lideri Deniz Baykal, İklim Bayraktar"ın iddialarının ardından başlayan tartışmalarla ilgili NTV Ana Haber Bülteni"nde soruları yanıtladı. Baykal, “Burada büyük balıktan kasıt ben değilim. Üstelik iktidardan herhangi bir isim de değil. Çünkü iktidardan herhangi bir isim büyük balık sayılmaz. Büyük balığın, iktidarın önemli bir ismi olduğuna hiç şüphe yok. Kimden bahsedildiği, büyük balığın kim olduğu burada temel sorudur. Asıl medyanın ve politikacıların üzerine gitmesi gereken budur” dedi.

"GERİ ZEKÂLI OLMAK LAZIM"

Baykal taciz iddialarını ise “Asılmış diyorlar, hayatımda ilk kez gördüğüm bir kadının nesine asılayım. Kaldı ki Odatv adına gelmiş. Orayla Halk TV satışı dolayısıyla kavgalıyım. İnsanın böyle birisine asılması için geri zekâlı olması lazım. Kaldı ki bugüne kadar yüzlerce kadın gazeteciyle, binlerce partili kadınla görüştüm. Biri çıkıp, ‘bize asıldı" diyebilir mi? Ne kadar ayıp bir şey. Elle, ağızla tacizden söz ediliyor, sanki öpmeye ya da sıkıştırmaya kalktım. Sonra beni defalarca aradı gelmek istedi, ısrarla reddettim. Bunları kendisine sormadılar” şeklinde yanıtladı.

KILIÇDAROĞLU'NA SİTEM

İklim Bayraktar"ı kabul ederek kendisiyle görüşen Kemal Kılıçdaroğlu"na da sitemde bulunan Baykal, “Bu durumda ben olsam böyle bir haberi getireni kulağından tutup, çıkarır odadan, sonra arayıp ilgili kişiye haber verirdim” şeklinde konuştu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA