22 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Devlet Bahçeli: Adalet duygusu zedelenmiştir

Silivri Cezaevi'nde eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ ve MHP Milletvekili Engin Alan'ı ziyaret eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "TSK'nın en yüksek mevkiinde görev yapan değerli bir komutan ne yazık ki terör örgütü kurmak ve yönetmekle suçlanmıştır.
Silivri Cezaevi'nde eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ ve MHP Milletvekili Engin Alan'ı ziyaret eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "TSK'nın en yüksek mevkiinde görev yapan değerli bir komutan ne yazık ki terör örgütü kurmak ve yönetmekle suçlanmıştır. Bu haksız iddia adalet duygusunu rencide ettiği ortadadır." dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Silivri Cezaevi'ne giderek, eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ ve MHP Milletvekili Engin Alan'ı ziyaret etti. Cezaevinde yaklaşık 2 saat kalan Bahçeli, çıkışta ziyaretle ilgili açıklama yaptı. Özellikle eski İlker Başbuğ'un cezaevinde kalmasını eleştiren Bahçeli, "İlker Başbuğ 6 Ocak 2012 tarihinde silahlı terör örgütü yöneticiliği ve hükümeti ortadan kaldırma suçlamasıyla tutuklanmıştır. TSK'nın en yüksek mevkiinde 2 yıl görev yapan değerli bir komutanımız ne yazık ki terör örgütü kurmak ve yönetmekle suçlanmıştır. Bu haksız iddia adalet duygusunu rencide ettiği ve zedelediği ortadadır." şeklide konuştu.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA