23 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Gezi Parkı'nda ünlü sanatçılardan konser

Birbirinden ünlü birçok isim bugün Gezi Parkı’nda büyük bir konser verecek.


Bir haftayı aşkın süredir devam eden Gezi Parkı direnişine destek verenlere her gün yenileri ekleniyor. Gece-gündüz eylem için Taksim’de bulunanlara oyuncular, şarkıcılar, cemiyet hayatından ünlü isimler meydanlarda “Sonuna kadar destek” diyerek yer alıyor. Türkiye’nin dört bir yanına yayılan hatta ülke sınırını aşan eylemlere bugün büyük bir sanatçı topluluğu şarkılarıyla destek verecek.

‘Parkta kalacaklar’
Başta Sezen Aksu olmak üzere, Grup Yorum, Sertab Erener, Zülfü Livaneli, Duman, Mor ve Ötesi, Can Bonomo, Kubat ve Demir Demirkan, bugün saat 19.00’da İstiklal Caddesi’ndeki Galatasaray Lisesi önünde toplanıp, Taksim Meydanı Gezi Parkı’na yürüyecek. Şarkılarıyla direnişçilere destek verecek olan sanatçılar, geceyi de parkta geçirecek.
Referandumda “Yetmez ama evet”çilerin arasında yer alan Sezen Aksu, Taksim Gezi Parkı direnişçilerinin yanında yer almaya karar verdi. Şimdiye kadar AK Parti’nin tüm yasakçı zihniyetine ve Ortadoğu’daki savaş kışkırtmalarına karşı sessiz kalan Sezen Aksu, referandumda “Evet” oyu kullanmasının gerekçesini şöyle açıklamıştı:
“Eksikliklerine rağmen tabii ki evet diyeceğim.”
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!



Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA