20 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Hırsızlar kahvehaneden iki LCD televizyonu çaldı

Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesinde, bir kahvehane işletmesine giren hırsızlar 2 adet LCD televizyonu çaldı.
Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesinde, bir kahvehane işletmesine giren hırsızlar 2 adet LCD televizyonu çaldı.

Çarşı merkezi hükümet konağı yakınında bulunan sokakta meydana gelen hırsızlık olayında, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, kahvehanenin kapısını kırarak iş yerine girdi. Kahvehaneden yaklaşık değeri 4 bin lira olan 2 adet LCD televizyon çalan hırsızlar kaçtı.

Kahvehane sahibi, sabah iş yerini açmak için geldiğinde kapının tornavida ile zorlandığını tespit ederek, polise haber verdi. Olay yerine gelen Boğazlıyan İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri, kahvehanede bulunan 2 adet LCD televizyonun çalındığını tespit etti.
Kahvehane sahibi Yunus Durak, kahvehanede Süper Lig ve Avrupa maçları yayınları nedeniyle, müşterilerinin daha kaliteli Futbol maçı izlemesi için 2 adet LCD televizyon aldıklarını belirterek, sabah kahveye geldiklerinde kapının zorlanarak açıldığını gördüklerini söyledi. Durak, "Müşterilerimiz için zor şartlar altında da olsa daha kaliteli maç yayınları için 2 adet LCD televizyon almıştık. Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum. Umarım televizyonu çalan kişiler kısa sürede yakalanır, biz de televizyonlarımıza kavuşuruz." dedi.

İlçe Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme ekipleri ve Asayiş Büro ekipleri, kahvehaneden 2 adet LCD televizyonu çalarak kaçan kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışma başlattı.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA