24 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Kyk burs sonuçları bitti - 2013 Kyk sonuçları sorgulama - Kyk burs sorgulama

Kyk burs sonuçları açıklaması yapıldı. Öğrenciler sonuçları kyk.gov.tr adresinden sorgulayabiliyor.


Bakan Suat Kılıç, Kyk burs sonuçlarının açıklanacağını duyurmuştu.

Sonuçlar açıklandı!

BURAYA TIKLAYIN! SONUÇLAR AÇIKLANDI MI

Bu arada Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç Diyarbakır'ın Lice ilçesinde 4 askerin kaçırılmasını provokasyon olarak değerlendirdi: Kılıç, "Terörü azdırmak ve çözümü durdurmak isteyen çevreler var. Provokasyona gelmeyeceğiz." dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, bir dizi ziyaret ve açılış programına katılmak üzere Kütahya'ya geldi. Bakan Kılıç, yürüyerek geldiği Kütahya Valiliği'nde basın mensuplarının sorularını cevapladı. Bakan Kılıç, Diyarbakır'ın Lice ilçesinde 2 astsubay ve 2 uzman çavuşun kaçırılmasını değerlendirdi.

Kılıç; "Terörü azdırmak ve çözümü durdurmak isteyen çevreler var. Provokasyona gelmeyeceğiz. Bu çevrelerin herkesçe bilinen tezgahlarına teslim olmayacağız ve Türkiye'nin terör ringinde bir kum torbasına dönüştürülmesine rıza göstermeyeceğiz. Askerlerimizin kaçırılması bir istismardır. Apaçık bir provokasyondur. Çözüm sürecini sabote etmektir ve çözüm süreci ile ilgili yaşanabilecek her türlü olumsuzluğun sorumlusu bu provokasyona alet olan çevrelerdir. Herkes hesabını, buna göre yapması lazım. Vatandaşlarımızın da, çok uyanık olması lazım. Çünkü Türkiye'nin, bulunduğu bölgede çok büyük mücadeleler var. Bizim hedefimiz, bu mücadeleden Türkiye'yi, terörü sonlandırmış bir ülke olarak çıkarmaktır." ifadelerini kullandı.

PARTİYİ ÇÖZÜM SÜRECİNDEN KOPARMAYI HEDEFLEMEKTEDİR

AK Parti Diyarbakır il teşkilatı binasına atılan bombalarla ilgili de Bakan Kılıç şunları ifade etti: "Hem siyasi çözümden bahsederler, partilere geniş faaliyet alanı tanınması gerektiğini ifade edenler, aynı zamanda siyasi partilere yönelik saldırıların müsebbibi olurlarsa millet ödetir. Parti binasının ne suçu, günahı var. Parti binasına saldırmak demek, provokasyonu derinleştirmek demektir. Parti binasına saldırmak, o partiyi çözüm sürecinden koparmayı hedeflemektir. AK Parti hareketi; hükümetimiz ve tabanımız, Türkiye'nin terör sorununu çözmek için attığı adımları kararlılıkla devam ettirecektir. Ama anlaşılan odur ki, belli çevreler terör kartını yeniden canlandırmak, Türkiye'yi yeniden terörize etmek, istemektedir. Buna karşı da bütün vatandaşlarımızın partili partisiz, sağduyulu hareket etme gibi önemli bir sorumluluğu var." 

Öte yandan Suat Kılıç, PTT 1. Lig takımlarının büyük takımları yenip kupadan elemesine "Yaşasın Anadolu takımları." diyerek dikkat çekti.

Yalova'da yeni yapılan erkek öğrenci yurdunun açılışını gerçekleştiren Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, burada gazetecilere açıklamalarda bulundu. Türkiye Ziraat Kupası"nın statüsüyle ilgili özellikle büyük kulüplerin tepkisinin olduğu yönündeki soruya cevap veren Kılıç, "Büyük kulüplerin tepkisi nedir, kaynağı nedir onu bilmiyorum. Hedef ve beklentileri nelerdir onu da bilmiyorum. Henüz bize ulaşan bir hedef ve beklenti vizyonu ortaya koymuş değiller ama eğer sorun PTT 1. Lig takımlarının Süper Lig"in dev takımlarını kupadan elemesiyse, doğrusu o zaman başka türlü yaklaşmak lazım. Büyük takımların futbol mücadelesinde de büyük performanslar ortaya koyması lazım. Eğer bugün bir Balıkesirspor, bir Fethiyespor, bir Bucaspor çok sürpriz başarılara imza atıp, Süper Lig"in şampiyonluk kupasını defalarca kaldırmış takımlarını kupanın dışına itebiliyorsa, bu Anadolu"da futbolun kazandığı kalitenin ve geldiği yerin göstergesidir." diye konuştu.    Bakan Kılıç, Anadolu"nun devleşen takımlarını, ortaya koydukları futbol disiplinini, azim ve iradesinden dolayı tebrik etti. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA