20 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

MHP'li Coşar: Bahçeli'nin yanında olmaya devam edeceğiz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Amasya İl Başkanı Fatih Coşar, 4 Kasım 2012 tarihinde yapılacak olan 10'ncu olağan kurultayda Devlet Bahçeli'yi destekleyeceklerini açıkladı.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Amasya İl Başkanı Fatih Coşar, 4 Kasım 2012 tarihinde yapılacak olan 10'ncu olağan kurultayda Devlet Bahçeli'yi destekleyeceklerini açıkladı.

Fatih Coşar, Türk milliyetçilerinin 4 Kasım'da yapılacak olan olağan kurultaya birlik ve beraberliklerini ortaya koyarak, el ele, omuz omuza kenetlenmiş vaziyette gireceğini ve Türkiye'yi MHP iktidarına taşıyacak kadroları belirleyeceğini söyledi.

    Türkiye'nin çok kritik bir süreçten geçmekte olduğunu kaydeden Fatih Coşar, "Orta Doğu'nun yeniden şekillenmesini amaç edinen 'Yahudi Projesi' olduğu herkes tarafından bilinen 'Büyük Orta Doğu Projesi' amacına ulaşmak için çalışmalarına bütün hızıyla devam etmektedir. Bu proje kapsamında terör, ülkemize hiç olmadığı kadar kudurmuşçasına saldırmakta, komşu ülkeler kan gölüne dönmüş, Müslümanlar bir birine kırdırılmaktadır. AKP iktidarı da bu olaylarda başrol oynamaktadır. Daha düne kadar Başbakan'ın sarmaş dolaş olduğu, kardeşim dediği komşu ülke liderleri, bizim düşmanımız olmuştur. Ülkemizde iktidar artık el değiştirmek mecburiyetindedir. Allah korusun mevcut iktidarın varlığını devam ettirmesi ülkemizin bölünmesi, ABD, İsrail ve AB'nin emellerinin gerçekleşmesi anlamına gelmektedir." şeklinde konuştu.

    "Ülkenin içinde sürüklendiği yolun sonunun karanlık, kan ve ıstırap dolu olduğu artık görülmektedir." diyen Coşar, "Emperyalistler ve onların işbirlikçileri biliyorlar ki Türkiye'nin kurtuluşu, gerçek manada vatan, millet ve bayrak sevdalısı olan milli hassasiyeti yüksek Türk Milliyetçileri sayesinde olacaktır." diye konuştu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA