23 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

MHP'li Deniz Bölükbaşı, Melih Gökçek'e ateş püskürdü! - 13:20

MHP Genel Başkan Yardımcısı Bölükbaşı: “Gökçek Twitter nöbetinde olacağına kar nöbetinde olsaydı!”


“Geçtiğimiz salı, kar Ankara'yı kilitledi. Bu beklenen bir durumdu. Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin kar nöbetinde olması gerekirken, Melih Gökçek twitter nöbetindeydi. Tuz döktüm istersen git tat diyerek Ankara'ya en büyük haksızlığı yapabildi. Böyle bir Türkiye'de yaşıyoruz. Tabii Melih Gökçek'te haklı olabilir. Ben ne yaparsam yapayım beni seçiyorlar diyor. Bu açıdan da haksız sayılmaz. Ama ne olursa olsun bunlar, Belediye Başkanı'na yakışan sözler değildir.”

Tv8'de Ankara Temsilcisi Erkan Tan'ın hazırlayıp sunduğu Erkan Tan ile Başkent'ten programına bugün MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Deniz Bölükbaşı konuk oldu. Bölükbaşı, gündemi değerlendirirken, hem iktidarı hem de Ana Muhalefet Partisini eleştirdi.

Gerçekçi olalım; seçimler 3 siyasi parti arasında geçecektir!”

“Türkiye yanıyor. Siyasi ve ekonomik tsunamilerin sonu gelmiyor. 92 gün sonra milletimiz, yaşanan rezaletleri vicdan terazisinde tartıp tarihi bir karar verecektir. Gerçekçi olmak gerekirse seçimler 3 siyasi parti arasında geçecektir. MHP, CHP ve AKP. Milletimiz karar verirken AKP'nin 8 buçuk yıllık yoksulluk ve işsizlik siciline, bölücülük siciline bakacak. Bugün Türkiye, PKK'nın siyasallaştığı, etnik bölücülüğün meşrulaştığı, Başbakan'ın PKK açılımıyla bölücü terör örgütlerinin taleplerinin bizzat hükümet tarafından sahiplenildiği, imralı canisiyle gizli pazarlık yürütüldüğü karanlık bir dönemden geçmektedir. Bunlar Türkiye'ye bu kadar zamanda ne vermiş ki, gelecek vaadinde bulunsun.”

“İşte garip denklem: PKK taleplerini sahiplenen Erdoğan, yakın görüşleri seslendiren Kılıçdaroğlu”

Kılıçdaroğlu'ndan sonra CHP'nin milli birlik, milli kimlik, bölücülük gibi meselelerde nerede durduğu konusunda Türk Milleti'nde çok ciddi soru işaretleri vardır. Kılıçdaroğlu referandum kampanyasında PKK için genel affa razıyız dedi. Geçenlerde Van'da yaptığı toplantıda, kürtçe eğitime sıcak bakıyoruz, zamanlaması tartışılabilir dedi. CHP'nin taleplerini alt alta koyarsanız, PKK'nın talepleriyle büyük ölçüde örtüştüğünü görürsünüz. Sonuçta ortaya şöyle bir denklem çıkıyor: PKK açılımı ile taleplerini sahiplenen Recep Tayyip Erdoğan, bunlara yakın görüşleri seslendiren Sayın Kılıçdaroğlu ve Yeni CHP.

“Ülkücü gençliğe sokak kavgalarında değil, Türkiye'yi yönetmek için Ankara'da ihtiyacımız olacaktır.”

Genel Başkanımızın her zaman dediği gibi, ülkücü hareket üzerinde yapılan hesapları, 12 Eylül öncesinde olduğu gibi ülkücü hareketi sokağa çekme planlarını biliyoruz. Ülkücü hareket sokağa çıkmayacaktır. Bizim ülkücü gençliğe sokak kavgalarında değil; yakında tecelli edecek, MHP'nin tek başına iktidarında Türkiye'yi yönetmek için Ankara'da ihtiyacımız olacaktır. Biz Türkiye'nin milli birliğini ve kardeşliğini sonuna kadar korumaya kararlıyız.

“Araba yenilemek isteyen esnaftan ÖTV ve KDV alınmayacak!”

“Bizim öncelikli amacımız mutlu millet, güçlü devlet, temiz toplum ve siyaseti kavramlarını sağlamak. Birinci önceliğimiz yoksulluk ve işsizlikle mücadele olacaktır. Asgari ücreti 825 liraya çıkarıp, vergiden muaf tutacağız. Esnaf kardeşlerimizin emeklilik sonrası esnaflığa devam edenlerden yapılan prim kesintileri bütünüyle ortadan kaldırılacak, arabasını yenilemek isteyen esnaftan ÖTV ve KDV alınmayacaktır. Büyük sıkıntıda olan çiftçilerimiz için de gübre, mazot, tohum, fide gibi girdilerden ÖTV ve KDV alınmayacaktır.”
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA