19 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Nallıhan Bayan Basketbol Takımı TBMM'yi ziyaret etti

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi'nde 3 yıldır mücadele eden ve bu yıl başarıdan başarıya koşarak, 13. haftayı tek mağlubiyet ve liderle aynı puanda 2. olarak tamamlayan Nallıhanspor'a bir destek de Nallıhanlı Ankara Milletvekili Nurdan Şanlı'dan geldi.
Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi'nde 3 yıldır mücadele eden ve bu yıl başarıdan başarıya koşarak, 13. haftayı tek mağlubiyet ve liderle aynı puanda 2. olarak tamamlayan Nallıhanspor'a bir destek de Nallıhanlı Ankara Milletvekili Nurdan Şanlı'dan geldi. Şanlı, Nallıhanspor heyetini Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki odasında kabul etti.

Kabulde Nallıhanspor Başkan Yardımcısı İsmail Dilek, Nallıhanspor'un Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi'nde mücadele eden Ankara ilçe takımı olduğunu söyleyerek ilçelerini başarı ile temsil etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Nurdan Şanlı da yaptığı konuşmada Nallıhanspor'un ilçe için önemli işler yaptığını belirterek, "Ben de doğup büyüdüğüm güzel memleketim Nallıhan'a, her konuda olduğu gibi spor alanında da hizmet etmekten çok mutluyum. İlçemizde spor adına güzel işler yapan Nallıhanspor'a elimden geldiğince destek olmaya çalıştım ve bundan sonra da çalışacağım." diyerek kendilerini hizmetleri konusunda yalnız bırakmayan Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Sayın Cemil Çiçek'e de teşekkür ederek sözlerini tamamladı.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA