21 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Seks kasetleriyle sarsılan MHP'de 'virüs' korkusu başladı - 14:07

Kaset skandalıyla sarsılan MHP'nin kulislerinde "yeni komplo" iddiası konuşuluyor.


Alarma geçen MHP'nin kurmaylarından biri "Virüsle önemli bir ismin bilgisayarına girilecek ve kasetlerin çıkış kaynağının bu kişi olduğu iddia edilecek" dedi.

AKP'li Küçükçekmece Belediye Meclis üyesi, milletvekili adayı Faruk Bayındır'la ilgili iddiaları gündeme getiren MHP, bu defa ilginç bir istihbaratın peşine düştü

KOMPLO UYGULAMAYA KONULACAK İDDİASIMHP kulislerinde, seçimden bir kaç gün veya en fazla 1 hafta önce kurgulanmış olan yeni bir komplonun uygulamaya geçirileceği konuşuluyor.

MHP'nin önde gelen isimlerinden biri, birkaç gün önce kendilerine ulaşan bir ihbarı incelediklerini söyledi. MHP'li önemli ismin aktardığı iddiaya göre, "Seçimden bir kaç gün önce polis bir ihbar telefonu alacak ve İstanbul'da yaşayan, popüler bir MHP'linin bilgisayarında kasetlerle ilgili önemli verilere ulaşılacak. Bunun ardından da kamuoyuna, 'Bu tamamen MHP'nin iç hesaplaşması' görüntüsü verilecek". Halen konuyla ilgili çalışmaların sürdüğünü ve kesin bilgilere ulaşmaya çalıştıklarını belirten MHP'li yetkili, "Kaset meselesi ters etki yapınca bu defa 'Bu iş MHP'nin iç meselesi' görüntüsü yaratmak için aynı karanlık çevreler harekete geçti. Gündemlerinde yeni bir komplo var. Bizim de oldukça sağlam istihbaratımız olduğunu zaman zaman unutuyorlar" ifadesini kullandı.

BİLGİSAYARA GİRİLECEKVatan gazetesinden Deniz Güçer'in haberine göre, kendilerine ulaşan bilgilere göre seçimden bir kaç gün veya en fazla bir hafta önce yeni bir senaryonun devreye sokulacağını öne süren MHP'li yetkili bunu şöyle anlattı: "Biliyorsunuz bu dinlemelerin yapılması o kadar kolay bir iş değil. Tamamen organize. Ancak toplum kaset ve şantaj meselesine karşı sağduyu gösterip ters tepki verince yeni bir senaryoyu uygulamaya koyacaklarını öğrendik. Bu senaryo şöyle: Seçimden birkaç gün önce İstanbul'da yaşayan önemli ve popüler bir MHP'liyle ilgili polise sahte bir ihbar telefonu gelecek.

MHP BİLGİSAYARLARINA İLGİLİ VERİLER ULAŞTIRILACAKTüm bu kasetlerin çekilmesi, dağıtılmasıyla ilgili bu kişinin sorumlu olduğu ve kişisel bilgisayarında bu verilere ulaşılabileceği yönünde bir ihbar yapılmış olacak. Bir virüs aracılığıyla bu MHP'linin bilgisayarına ilgili veriler yüklenecek. Bu ismin bundan haberi olmayacak. Polis bu ünlü ismin evini basacak ve gerçekten de bilgisayarında görüntülere ait önemli izler bulacak, onun sorumlu olduğuna dair kanıtlar ortaya çıkarılacak. Ancak bu görüntülerle o kişinin ilgisi olmadığını biliyoruz. Kaset olayını MHP'lilerin üzerine yıkmak için tertip halinde olduklarının farkındayız."

İstanbul'da yaşayan ünlü ülkücünün ismini 'şimdilik' veremeyeceğini belirten MHP'li önemli kaynak, "Kaset işi tutmayınca bu defa üzerimize yıkma gayretine geçtiler. Bu isim son derece popüler, olay İstanbul'da yaşanacak ve seçime birkaç gün en fazla bir hafta kala operasyon devreye sokulacak. Biz parti olarak konuyla ilgili çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gerekirse açıklama da yapacağız" ifadesini kullandı.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA