21 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Üresin'in ''çok eşlilik'' sözleri ''MHP temize çıksın'' diye mi? - 17:11

Sibel Üresin, bu sözlerini MHP'nin seks kaseti çıkan vekilleri temize çıkarmak içim mi sarf etti?


Takvim'den Arda Uskan'ın yazısının ilgili bölümü...

Sibel Üresin, Fatih, Ümraniye, Bahçelievler, Eyüp gibi birçok AKP'li belediyelerde aile içi iletişim seminerleri veriyor.
Ama söylevlerine bakılırsa sanki MHP'nin adamı gibi. Çünkü yaptığı açıklamalar tam da MHP'nin seks kasetlerine geldi adeta onları temize çıkartıyor bir nevi.
Tabii bu bir tahmin.
İkinci tahmini de aklıma kör şeytan sokuyor.
Belki de Sibel Hanım, olası bir AKP kasetine karşı zemin hazırlıyor.
Böyle bir kaset ortaya çıkar mı bilmem ama TBMM çatısı altında sadece bu 10 adet erkeğin ihanet etme ihtimaline beni kimse inandıramaz. İster kaçamak ister dini nikahlı olsun. Ayrıca kabul etmek gerekir, danışman hanım ülkenin erkek profilini çok iyi çözümlemiş. Hemen her erkek, ilişkisinin bir yerinde mutlaka başka kadını arzulamıyor mu? Çoğunluğu balıklama dalıyor işe, yapmayanlar da benim gibi bir kaç salak.
Bu yüzden sayın Sibel Üresin'in öngörüsünü aydın bir vatandaş olarak, yadırgarmış gibi görünsem de, bir erkek olarak gizliden gizliye destekliyorum. Ama bir çift sorum olacak kendilerine; hadi diyelim kanunları ve evdeki hanımımı ikna ettim ve üç beş tazeyi gözüme kestirdim. Bunlara hangi parayla ev açacağım, en önemlisi hangi şeyimle yetebileceğim? Bari şunu dörtten ikiye indirsek.

POST MEDYA 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA