24 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Moskova'da patlama - 17:52

Moskova'nın güneybatı semtinde Federal Güvenlik Servisi Akademisinin yanındaki bir otobüs durağında patlama meydana geldi.
Moskova'nın güneybatı semtinde Federal Güvenlik Servisi Akademisinin yanındaki bir otobüs durağında patlama meydana geldi. Patlayıcının niteliği henüz belirlenemezken, olayda şans eseri ölen ve yaralanan olmadı. Rus güvenlik güçleri patlamanın daha büyük bir terör saldırısını gerçekleştirebilmek için dikkatleri dağıtma girişimi olduğunu düşünüyor. Rus istihbarat güçleri, Moskova'yı kana bulamaya hazırlanan Viktor Dvarokovski adlı intihar komandosunu arıyor.

Rusya Ulusal Terörle Mücadele Komitesi'nden yapılan açıklamada, yerel saat ile 16:00'da Moskova'nın Miçurinsk Caddesi'ndeki bir durakta patlama meydana geldiği ifade edildi.

Patlamada şans eseri ölen ve yaralanan olmazken, durağa yakın üç arabanın hafif zarar gördüğü kaydedildi. Polis, planlanandan daha önce düzeneğin patlamış olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.

Rus istihbarat güçleri, Moskova'da terör saldırısı yapmaya hazırlanan Dağıstan kökenli intihar komandosu Dvarokovski'yi arıyor.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA