25 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

BAKA, Körfez ülkeleriyle bölgedeki iş adamlarını buluşturacak - 14:00

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Körfez ülkeleri ile bölgedeki iş adamlarını Antalya ve Davraz'da buluşturucak.
Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Körfez ülkeleri ile bölgedeki iş adamlarını Antalya ve Davraz'da buluşturucak. 5-7 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek söz konusu etkinlikle Burdur, Isparta ve Antalya'daki yatırım alanlarını ve üretim tesislerini yerinde gösterip iş bağlantıları kurulması amaçlanıyor.
Kuveyt, Bahreyn, BAE, Umman, Suudi Arabistan ve Katar'dan oluşan Körfez ülkelerinin sermayesini Antalya, Isparta ve Burdur illerini kapsayan Batı Akdeniz Bölgesi'ne çekmeyi hedefleyen BAKA, 'Batı Akdeniz Bölgesi ile Körfez Ülkeleri Yatırım ve İşbirliği Fırsatları Programı düzenliyor.
    Konuyla ilgili BAKA'dan yapılan açıklamaya göre; etkinlik, 5 Nisan'da Antalya-Belek'te sabah başlayıp 6 Nisan'da Isparta Davraz'da sürecek. Batı Akdeniz ile ülkelerin sunumları, ikili görüşmeler, sektörel masa toplantıları gibi etkinlikler yapılacak. İş birliği programı 7 Nisan'da yabancı konuklara bölgenin tanıtılmasıyla son bulacak.
Açıklamada, Isparta Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Ali Galip Bilgili'nin bir hafta süresince Birleşik Arap Emirlikleri, Katar ve Kuveyt'e giderek buradaki iş adamlarını Türkiye'ye davet ettiği belirtildi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA