26 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

BBVA: Türkiye'nin geleceğine güveniyoruz - 17:31

İspanyol finans kuruluşu BBVA'nın Yönetim Kurulu Başkanı Francisco Gonzales, Türkiye'nin geleceğine güvendiklerini belirterek, "Garanti Bankası hisselerinin satın alınması konusunda çok doğru ve stratejik bir karar verdik.
İspanyol finans kuruluşu BBVA'nın Yönetim Kurulu Başkanı Francisco Gonzales, Türkiye'nin geleceğine güvendiklerini belirterek, "Garanti Bankası hisselerinin satın alınması konusunda çok doğru ve stratejik bir karar verdik." dedi.
BBVA Genel Kurulu'nda banka ortaklarına hitap eden Gonzales, Türkiye'nin şu anda yatırım için en çekici ülkelerin başında geldiğini, 70 milyonu aşkın nüfusunun, genç ve dinamik demografik yapısının önemli bir potansiyel oluşturduğu dile getirdi.
Türkiye'nin büyüyen bir ekonomi olarak dünya ekonomisinin büyümesine de önemli katkıda bulunduğunu ifade eden Francisco Gonzales; Garanti Bankası'nın da bankacılık alanında en iyi marka olduğunu, karlılığının yanında güçlü sermaye yapısı, etkin risk yönetimi, insan kaynağı ve teknolojisiyle büyük bir değer oluşturduğunu savundu. Türkiye'nin geleceğine inandıklarını anlatan BBVA Yönetim Kurulu Başkanı Gonzales, Doğuş Grubu ile birlikteliğin önemini vurguladı.
Ortaklığa dair işlemlerin ilgili otoritelerin onayları doğrultusunda önümüzdeki günlerde tamamlanmasını beklediğini sözlerine ekledi.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA