24 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Bursaspor'dan vergi bilincine destek - 19:14

Bursasporlu oyuncular vergi bilincinin artırılması için imzalı destek verdi.


Bursasporlu oyuncular vergi bilincinin artırılması için Bursa Vergi Dairesi'ne imzalı destek verdi. Bursasporlu oyunculardan Ozan İpek, Bekir Ozan Has ve İsmail Haktan Odabaşı Zafer Plaza'da düzenlenen vergi standına konuk oldu. Konut ve işyeri kira gelirleri beyannamelerinin verilmesi bilincinin artırılması amacıyla açılan standa gelerek taraftarlara Bursaspor ürünlerini imzalayan oyuncular vatandaşlardan vergilerini düzenli ödemelerini istedi. Taraftarların büyük ilgi gösterdiği stantta Bursaspor atkıları ve ürünlerini imzalayan oyuncular vergi beyannamelerinin önemine vurgu yaptı.

"FENERBAHÇE MAÇINI İZLERKEN GÜLDÜM, BU KADAR DA BELLİ EDİLEREK YAPILMAZ Kİ"

İmza törenini ardından basın mensuplarına açıklamada bulunan Ozan İpek, takım olarak iyi hazırlandıklarını ve kalan bütün maçları kazanmak istediklerini belirterek, Karabük maçı bizim için kırılma maçı olacak. Geçen sene 2 puan geride idik o maça çıkarken, mağlup olsak belki kopabilirdik ama, kazandık şampiyonluk için büyük bir adım attık orada. Bu yılda kazanmak istiyoruz." dedi. Tek endişelerinin maçların doğru dürüst yönetilmesi olduğunun altını çizen Ozan İpek, şu ilginç açıklamalarda bulundu: "Yani gülüyorum ben maç izlerken. Bir gün sonra Fenarbahçe maçını izlerken güldüm yani. Bu kadarda belli edilerek yapılması kimsenin hoşuna gitmiyor. Umarım bundan sonra çok daha dikkatli olurlar. Bizim kimseden çekineceğimiz bir durumda yok, biz hepsini yenmiş takımız. O maçlar kritik maçlar olacak umarım kazanan biz oluruz."

"ŞAMPİYONLUK HER SENE HERKESİN İSTEYECEĞİ BİR ŞEY"

Takımda bir rehavet havasının bulunduğu söylentileri için ise Ozan İpek, şu değerlendirmeyi yaptı: "Takımda geçen sene şampiyon oldular, bu sene olmasak da olur rehaveti var' şeklinde söylentiler çıkıyor ama hiç alakası yok. Şampiyonluk her sene herkesin isteyeceği bir şey. Herkes istiyor bizde, bu söylentiler yanlış." Bekir Ozan Has ise, konut ve işyeri kira gelirleri beyannamelerinin verilmesi bilincinin artırılması amacıyla açılan standa katılarak destek verdiklerini belirterek, herkes kira geliri beyannemesini alarak vergilerini ödemeleri teminnisinde bulundu. Kalan 10 maçıda kazanmak istediklerinin altını çizen Bekir Ozan Has, "Biz bu çıkışa Bucaspor maçı ile başladığımızı düşünüyorduk, ancak maalesef geçen hafta çok talihsiz 2 puan bıraktık. Bunu de Karabük maçında telafi etmek istiyoruz. Bunun için çalışıyoruz. Önümüzde 10 maç ve alınacak 30 puan var. Biz son saniyeye kadar bu şampiyonluğu kovalayacağız. 5 puan çokta büyük bir fark değil 3 puanlı sistemde." şeklinde konuştu.

ODABAŞI: BENDE BU GENİŞ KADRODA YER BULMAK İSTİYORUM

İsmail Haktan Odabaşı da, takımın durumunun iyi olduğunu belirterek, bu uzun maratonda takımda yer bulmak istediğini belirtti. Odabaşı, "Takımda genç bir kadromuz var. Bende bu geniş kadroda yer bulmak istiyorum. Geçen sene şampiyonlukta birazda olsa yaptığım gibi, bu senede katkı yapmak istiyorum." şeklinde konuştu. Bursa Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Saydam ise, Bursapor'a katklarından dolayı teşekkür ederek, "Vergi bilincinin artırılması ve bu konuda vatandaşların bilgilendirilmesi noktasında her yıl olduğu gibi bu yılda Bursaspor Kulübü ve oyuncuları yine bize gerekli katkıyı sağladı. Ben kendilerine teşekkür ediyorum." şeklinde değerlendirmede bulundu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA