17 Temmuz 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

DemirDöküm OL -AL Mühendislik yenilendi - 17:19

Türkiye'de ısıtma soğutma sektöründe faaliyet gösteren DemirDöküm, Türkiye genelindeki yetkili satıcılarını ve yetkili servislerini kurumsal çatı altında topluyor.
Türkiye'de ısıtma soğutma sektöründe faaliyet gösteren DemirDöküm, Türkiye genelindeki yetkili satıcılarını ve yetkili servislerini kurumsal çatı altında topluyor. Bu bağlamda Adana yetkili satıcısı OL -AL Mühendislik'in yenilenen yüzü yapılan bir törenle tanıtıldı.
Açılışa, DemirDöküm Yönetim Kurulu Başkanı Christoph M. Grosser, DemirDöküm Satış ve Pazarlama Direktörü Erdem Ertuna'nın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
Törende bir konuşma yapan Christoph M. Grosser; kaliteli ürünleri kaliteli hizmet anlayışıyla birleştirdiklerini ifade ederek, DemirDöküm'de önemli ve büyük değişimler yaşandığını belirtti. DemirDöküm'ün Türkiye genelinde sektöründe en yaygın servis ağına sahip olduğunu belirten Grosser, başarılı olmak için kaliteli ürünleri kaliteli servis anlayışıyla tüketicilere sunmanın şart olduğunu sözlerine ekledi.
Açılışta konuşan DemirDöküm Satış ve Pazarlama Direktörü Erdem Ertuna da, kurulduğu yıldan bu güne ısıtma ve soğutma sektörünün lider ve öncü markası olan DemirDöküm'ün ürünleri ve satış sonrası hizmet kalitesiyle tüketicilerin beğenisini kazanan bir marka olduğunu belirtti. Erdem Ertuna, "DemirDöküm markası çatısı altında, siz tüketicilerimize hizmet veren yetkili satıcılarımızın çalışma standartlarını sistematik hale getirdiğimiz yeni iş modellerimizle, bu ülkeye hizmet etmek bizlere ayrıca gurur veriyor. Yenilenen showroom'larımıza tüm Adanalı vatandaşlarımızı bekliyoruz."
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA