21 Mart 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Gaziantepli Serpil Karuserci'ye, 'Yöresinde Fark Yaratan Kadın Girişimci' ödülü - 19:48

Gaziantepli Girişimcilik özelliğini bir kere daha kanıtladı.
Gaziantepli Girişimcilik özelliğini bir kere daha kanıtladı. Gaziantepli iş kadını Serpil Karuserci 5 bin 600 iş kadını arasından 'Yöresinde Fark Yaratan Kadın Girişimci' kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.
Gaziantepli iş kadını Serpil Karuserci, Garanti Bankası, Ekonomist Dergisi ve Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) işbirliğiyle düzenlenen "2011 yılı Türkiye'nin Kadın Girişimcisi" yarışmasında "Yöresinde Fark Yaratan Kadın Girişimci" kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü. '2011 yılı Türkiye'nin Kadın Girişimcisi' yarışmasında 'Yöresinde Fark Yaratan Kadın Girişimci' kategorisinde birincilik ödülüne layık görülen Karuserci, törende yaptığı konuşmada, "Ödülü Gaziantep ve çalışanlarım adına alıyorum. Kadınlar artık erkeğin gerisinde değil yanında yer alıyor." dedi.
Gaziantep'te ürettiği Dreamon Birdals markalı gelinliklerle dünya markası olmayı başaran Onur Modaevi Yönetim Kurulu Başkanı Serpil Karuserci, 1989 yılında 55 metre kare genişliğindeki kiralık bir mağazada girdiği sektörde, bu gün dünyanın 25 ülkesine gelinlik ihracatı gerçekleştiren bir firmanın sahibi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA