25 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Güneydoğu'nun tek yeşil yıldızlı oteli hizmet kapasitesini artırdı - 13:30

Gaziantep'te faaliyet gösteren, Güneydoğu'nun tek yeşil yıldızlı oteli Tuğcan Otel hizmet kapasitesini artırdı.
Gaziantep'te faaliyet gösteren, Güneydoğu'nun tek yeşil yıldızlı oteli Tuğcan Otel hizmet kapasitesini artırdı. Genel Müdür Levent Hazer, 15 yılını geride bırakan Tuğcan Otel'in, yaklaşık bir yıldır sürdürdüğü yenilenme ve kapasite artırım çalışmalarını mart ayı itibariyle bitirdiğini söyledi.

Levent Hazer, Tuğcan Hotel'in toplam 186 oda ve 370 yatak sayısı ile bölgenin geniş kapasiteli oteli olma özelliğini taşıdığını belirterek, "Bu ayrıcalık, geniş katılımlı toplantılar ve kongreler için bir rahatlama sağlamıştır." dedi. Çevreye duyarlılıklarını lobide gerçekleştirdikleri yeni düzenlemeyle de kanıtladıklarını anlatan Hazer, ''Türkiye'nin 6'ncı, bölgenin tek yeşil yıldız konseptine sahip otelimizle turizme hizmet veriyoruz.'' diye konuştu.
Hazer, 2009 yılında başlanan ve mart ayında biten bu uzun ve zahmetli çalışmada, esas amacın misafirlerin mutluluğu olduğunu belirterek, "Tuğcan Hotel'de dostça tebessüm ve sıcak bir karşılama müşterileri bekliyor. Şehrin merkezinde yer alan otelimizde, işleriyle yorulmadan ilgilenmenin rahatlığını misafirlerimiz yaşayacaktır." şeklinde konuştu.

"İŞSİZLİK YOK MESLEKSİZLİK VAR"
Gaziantep'te işsizlik olmadığını, sadece mesleksizlik olduğunu söyleyen Hazer, İŞKUR ile yaptıkları 6'şar aylık çalışmalarla istihdamı şekillendirerek arttırdıklarını ifade etti. Hazer, otel personelinin, özellikle bu son tadilattan sonra vizyonlarının değiştiğini, bunun da hizmet verimliliğini artırdığını söyledi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA