18 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Karadeniz'in en büyük alışveriş merkezi Ünye'de açıldı - 13:40

Ordu'nun Ünye ilçesinde Karadeniz'in en büyük alışveriş merkezi törenle açıldı.
Ordu'nun Ünye ilçesinde Karadeniz'in en büyük alışveriş merkezi törenle açıldı. Adliye Sarayı yanındaki Hicret AVM'nin 4000 metrekare kapalı alanda kurulduğu ifade edildi.
Hicret AVM'nin açılışı törenine Ak Parti Genel Sekreteri İdris Naim Şahin, Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat, Ünye Kaymakamı Dr. Osman Günaydın, Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Akyol, belde belediye başkanları, daire amiri, bürokrat ve işadamı olmak üzere çok sayıda kişi katıldı.
Ünye esnafından Mehmet Ütü, Ünye'ye ve Karadeniz'e böyle bir eser kazandırmaktan dolayı çok mutlu olduklarını ve bu anlamlı günde kendisini yalnız bırakmayarak açılışı şenlendirdikleri için bütün Ünye eşrafına teşekkür etti.
Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat Ünye Kaymakam Dr. Osman Günaydın ve Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu yaptıkları konuşmalarda Karadeniz'e ve Ünye'ye kazandırdıkları bu büyük eser için Mehmet Ütü'yü ve çalışma ekibini tebrik etti. Kapalı alanı 4000 metrekare olan alışveriş merkezinin karadeniz ekonomisine ve ilçe ekonomisine canlılık katacağının artık Ünye ekonomisinin kabına sığmaz genişleyen hareketli dinamik bir yapısnın olduğunun ve bir zamanlar mağazanın bulunduğu alanın şehir dışında atıl bir arazi iken şimdi Karadenizin sayılı avm lerinden biri'nin açılmasınında anlamlı olduğunu söyledi. Ayrıca Ünye'de ve karadenizde bu gibi işyerlerinin daha da artması gerektiğini ve artacağınında işareti olduğunu ve sağlanan istihdamın yadırganmayacak seviyelerde olmasınında Ünye'ye bir kazanç olduğunu söyleyerek sözlerini Ütü ailesine bu güzel eser için teşekkür ederek bitirdi.
AK Parti Ordu Milletvekili İdris Naim Şahin'de, "Bizden önce her dönemde işyeri kapatılırken, bizim dönemimizde büyük işlerin yanı sıra, dev gibi alışveriş metreleri açıldı. Açılmaya devam ediyor ve bundan sonra da devam edecek. Bunlar ekonominin ve ülkenin büyüdüğünün göstergeleridir." diye konuştu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA