20 Nisan 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Niğde'nin Yaşam Park'ı açılış için gün sayıyor - 12:17

15 milyon dolarlık Yaşam Park Niğde AVM, lokasyon ve kiralama süreçlerinin tamamlanmasının ardından hizmete açılacak.
15 milyon dolarlık Yaşam Park Niğde AVM, lokasyon ve kiralama süreçlerinin tamamlanmasının ardından hizmete açılacak.
    Yaklaşık 300 kişinin istihdam edilmesi planlanan alışveriş merkezinin tanıtımı önceki gün yapıldı. AVM binasındaki tanıtım toplantısına Niğde Valisi Alim Barut, Bor Kaymakamı Kemalettin Sakin, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat, Bor Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, Niğde milletvekili adayları ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.
    Toplantıda Yaşam Park Niğde Alışveriş Merkezi hakkında bilgiler veren Yönetim Kurulu Danışmanı Uğur Kılavuz, Yaşam Park'ın potansiyel ziyaretçi sayısını 210 bin kişi olarak değerlendirildiğini söyledi. Yaşam Park Niğde AVM'de kiralama sürecinin başladığını belirten Kılavuz, AVM'nin Niğde'nin ticaret ve sosyal hayatına büyük hareket katacağını vurguladı ve esnafı AVM'de yerini almaya çağırdı.
    Yaşam Park Niğde AVM Müdürü Serdar Öztürk, toplam inşaat alanı 25 bin metrekare olan Yaşam Park AVM'de kiralanabilir alanın 13 bin metrekare olduğunu ifade etti. Öztürk, "Yaşam Park Niğde AVM, sineması, oyun-eğlence alanları, kafeleri, açık teras alanları ve doyumsuz lezzetlerin tadılacağı fast food katı ile ilimizin vazgeçilmez uğrak yeri olacaktır." dedi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA