25 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

NT, 127'inci mağazasını Polatlı'ya açtı - 16:13

Toplu açılışları yapılan NT mağazalarındandan biri de Polatlılıların hizmetine sunuldu.
Toplu açılışları yapılan NT mağazalarındandan biri de Polatlılıların hizmetine sunuldu. Ankara'nın Polatlı ilçesindeki Ankara Caddesi üzerinde bulunan mağazanın açılışına, Polatlı Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Polatlı Belediye Başkanı Yakup Çelik, Belediye Başkan Yardımcıları Şaban Yılmaz, Ali Öztürk, İlçe Müftüsü Dursun Ali Coşkun, İl Genel Meclis üyeleri, Polatlı Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı Yakup Öztürk, Oda ve Dernek Başkanları, sivil toplum kuruluş temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.
    Açılışta konuşan Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin, Polatlı'da 26 binin üzerinde ilk ve orta dereceli öğrencinin olduğunu ifade ederek, "İnsanlarımızın kültürel ihtiyaçlarını karşılamak için kitap evlerine büyük görevler düşüyor. Bugün açılışını yaptığımız NT kitapevi insanlarımızın kitap ihtiyaçlarını karşılamak için büyük görev ifa edecek." dedi.
    NT kitapevinin sadece Türkiye'de değil ülke dışına da hitap eden uluslararası bir kitapevi olduğunu dile getiren Polatlı Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, "NT kitapevinin Polatlı ilçemize bir şubesinin açılması bizleri gerçekten mutlu etti. Bu kitapevinin ilçemizi, ilimize ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum." şeklinde konuştu.
    NT Mağazasını açılacağını duyduğunda kendisinin çok mutlu olduğun belirten Polatlı Belediye Başkanı Yakup Çelik, bugün sadece bir mağaza açmadıklarını, kültüre hizmet eden, ilime hizmet eden bir mağaza açtıklarını söyledi.
    NT Mağazası Polatlı Şube Müdürü Eray Akdemir de NT mağazaların Türkiye ve 8 ülkede 128 mağazası bulunduğunu ifade etti. NT mağazalarının 12'inci yılına özel yaptığı indirimli ürünlerden almak isteyen vatandaşlar izdihama neden oldu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA