26 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

NT Mağazaları Sankopark'a yeni şube açtı - 16:25

NT Kitap Kırtasiye Gaziantep Sanko Park Alışveriş Merkezi'nde yeni mağazasını açtı.
NT Kitap Kırtasiye Gaziantep Sanko Park Alışveriş Merkezi'nde yeni mağazasını açtı. Mağazanın açılışını AK Parti milletvekilleri, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı ve Gaziantep İl Müftüsü dualar eşliğinde yaptı.
Gaziantep'te 3 mağazalarını açmaya hazırlandıklarını ifade eden NT Mağazaları Genel Müdür Yardımcısı Nazmi Sezer; "Üçüncü mağazamızı çok yakında Gaziantep Karataş'ta açacağız. Gaziantep'in bu 3 mağazayı kaldıracağına inanıyorum. İleriki dönemde nüfuslarına göre ilçelerde mağazalar açarak istihdama katkıda bulunacağız." dedi.
Allah'ın Kuran-ı Kerim'de Alak Suresi'nde ilk emrinin 'Oku' olduğunu hatırlatan Gaziantep İl Müftüsü Ahmet Bulut, "Böyle kaliteli kitap evlerinin çabalarıyla insanlara okuma alışkanlığı kazandırılarak Allah'ın 'Oku' emrinin yerine getirilmesi bizleri mutlu ediyor. Bu kitap evleri sayesinde gençlerimiz okuma alışkanlığı kazanıyor. Kitap gençliğimiz için bir meşaledir. Eğitimde ve gelişimde kaliteyi yakalamak gerek." diye konuştu.
    Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Asım Güzelbey, "Ben gençliğimde boş vakitlerimi kütüphanelerde geçirirdim. Şimdi teknolojinin de içinde bulunduğu böyle kaliteli kitap evlerinin açılması bizleri mutlu ediyor. İnsanlar kitap okumayı zaman kaybı olarak değerlendiriyor. Bu kitap evleri sayesinde insanların bu düşüncelerden kurtularak onların bu eksikliğinin giderileceğini düşünüyorum. Ve yeni nesillerin kitap okuma alışkanlığı kazanmasını canı gönülden temenni ediyorum." dedi.
Açılışa özel indirimler yaptıklarını belirten Sankopark NT Mağaza Yöneticisi Yasin Gümüş, "NT'ye olan ilgiden son derece memnunuz. Gazianteplilerin uğrak yerlerinde biri olan Sankopark'ta halkımıza hizmet vermeyi uygun gördük. İstanbul'da 2, Sakarya, Gaziantep, Ankara, Tekirdağ, Konya ve Manisa'da açılacak 9 yeni mağaza ile yenilenen 10 mağazanın kurdeleleri aynı anda Erzurum merkezli olarak kesileceklerini vurgulayan Yasin Gümüş, 12 yıllık hizmetlerinde hep okur ve müşterilerinin yanında olduklarını bildirdi. Açılışına özel indirimli fiyatlarla satılan ürünler büyük ilgi gördü.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA