25 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

NT Mağazaları Selçuklu Şubesi açıldı - 15:40

Nil-Tuna (NT) Mağazaları Selçuklu Şubesi törenle açıldı.
Nil-Tuna (NT) Mağazaları Selçuklu Şubesi törenle açıldı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği tören, aynı zamanda 3 otomobil, 12 notebook, 120 mp4 çaların hediye edileceği 12. yıl kampanyasını başlatmış oldu. NT, bu açılışla birlikte sekiz ülkede toplam 128 mağazada hizmet vermeye başladı.
Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali yakınında bulunan Selçuklu NT'nin açılış törenine Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Konya milletvekilleri Orhan Erdem, Ayşe Türkmenoğlu ve Harun Tüfekçi ile Aktif Sanayici ve İşadamları Derneği (AKTİSAD) Başkanı Ali Akın ve çok sayıda davetli de katıldı.
Minik öğrencilerin sunduğu kısa gösterinin ardından Konya Müftüsü Şükrü Özbuğday dua etti. Duanın ardından protokol üyeleri, kurdeleyi 'hayırlı olsun' dilekleriyle kesti. Açılışı yapılan mağazaya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Törenin ardından açıklama yapan NT Selçuklu Şubesi Müdürü Hüseyin Çağlar, giderek büyüyen Selçuklu ilçesinde NT'nin bir ihtiyaç olduğunu ifade etti. Selçuklu'da oturan vatandaşların kaliteli kırtasiye ürünleri, kitaplar ve teknoloji ürünlerini almak için artık merkezdeki NT'ye gitmek zorunda kalmayacağını dile getiren Çağlar, "Selçuklu ilçemiz şehrin merkez nüfusunun önemli bir kısmını barındırıyor. Yeni yapılaşmalarla birlikte Selçuklu ilçesi giderek daha çok büyüyor. Biz de bu ilçemizde NT'nin bir ihtiyaç olduğunu düşündük." dedi.
Çocukların ihtiyacı olan doğru kitapları sunmaya çalıştıklarını anlatan Çağlar, "Türkiye'de nüfusu 50 binin üzerinde olan her yere sorumluluk sahibi bir mağazacılık anlayışını götürmeyi hedefliyoruz. Yılda yaklaşık 7 milyon kitabı okuyucu ile buluşturuyoruz." diye konuştu.
2010 yılında 'Tüm tüketicilere tavsiye ediyoruz' belgesi aldıklarını belirten Çağlar, aynı yıl 'Altın Marka Ödülü'nü aldıklarını sözlerine ekledi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA