20 Mart 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Özel Anadolu Hastanesi kuruluşunun beşinci yılını kutluyor - 13:42

Özel Anadolu Hastaneleri Grubu beşinci yılını kutladı.
Özel Anadolu Hastaneleri Grubu beşinci yılını kutladı. Grubun yönetim kurulu başkanı Dt. Celal Civcioğolu, Olukbaşı'ndaki hastanelerinin altında aldıkları binayı da 1-1,5 yıl içerisinde hizmete sunacaklarını söyledi.
    Özel Anadolu Hastanesi çalışanları, kuruluşlarının beşinci yılı nedeniyle hastane yemekhanesinde bir araya geldi. Yaş günü pastasının kesilmesinin ardından açıklamalarda bulunan Özel Anadolu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Dt. Celal Civcioğlu, "Sağlık ekip işidir" sloganıyla beş yıl önce yola çıktıklarını, bugün kendilerinin bile tahmin edemedikleri bir seviyeye yükseldiklerini söyledi.
    Yeni açtıkları Özel Anadolu İsfendiyar Hastanesi'nin de kapasitesinde yüzde 85'leri yakaladıklarını ifade eden Civcioğlu, "Olukbaşı'ndaki hastanemizin hemen altındaki satın aldığımız binayı da 1-1,5 yıl gibi bir süre zarfında hizmete sunacağız. Kısa süredeki büyümemizin en büyük etkeni birlik ve beraberliğimizdir. Ben tüm meslektaşlarıma ve hastane çalışanlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.
    Grubun yeni hastanesiyle birlikte yatak sayısı 125'e, çalışan sayısı 440'a, doktor sayısı 54'e yükseliyor. Diyaliz ünitesinde, 21 makine ile hizmet veriyor. Grup, beşinci yıllarını haziran-temmuz ayı içerisinde daha büyük bir etkinlikle kutlayacak.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA