22 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Sinop Hayaller Tiyatrosu sezonu açtı - 15:13

Sinop Hayaller Tiyatrosu, 2010-2011 tiyatro sezonuna Yılmaz Erdoğan'ın kaleme aldığı Enes Cangül'ün yönettiği 'Haybeden Gerçeküstü Aşk' adlı oyun ile sezona merhaba dedi.
Sinop Hayaller Tiyatrosu, 2010-2011 tiyatro sezonuna Yılmaz Erdoğan'ın kaleme aldığı Enes Cangül'ün yönettiği 'Haybeden Gerçeküstü Aşk' adlı oyun ile sezona merhaba dedi. İki kişilik oyun, Halk Eğitim Merkezi salonunda sahnelendi.

Sinop Hayaller Tiyatrosu sanatçıları Emre Kiraz ile Selin Kaya, iki kişilik oyunda gösterdikleri performans nedeniyle izleyiciler dakikalarca ayakta alkışladı.
Sinop Hayaller Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Enes Cangül, "Bu zamana kadar bizlerden desteğini esirgemeyen başta Valimiz Dr. Ahmet Cengiz'e, Vali Yardımcılarımız Yaşar Dursun Yılmaz ile Mustafa Özkaynak'a, Gençlik ve Spor İl Müdürü Gürsel Öztürk'e, Gençlik Merkezi Müdürü Ayhan Özhan'a, İl Özel İdaresi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Murat Özmen'e, Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Çelik'e ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ayşe Keskin hocamıza teşekkürü bir borç biliyorum. Sinopluları tiyatro ile buluşturmak için gösterdiğimiz çabaların ürünlerini görmekten memnunuz ve bu güzel oyunu tüm Sinopluların izlemesini diliyoruz." diye konuştu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA