22 Mart 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Beren Saat öldü iddiası - 16:48

Beren Saat öldü haberi Facebook'ta yayılıyor. Beren Saat öldü diye yaygara koparanlar yalan söylüyor. İşte Beren Saat öldü diye yazan haberlerin perde arkası...

Fatmagülün suçu ne dizisinin sevilen sanatçısı Beren Saat trafik kazası geçirdi ve öldü gibi bir çok haber çıkmaya başladı.Bu kaza haberinin olduğu hakkında hiçbir haber ajansı böyle bir haber geçmedi.BEREN SAAT KİMDİR?

Türk dizi oyuncusu. Gümüşhaneli oyuncu beren saat babasının mesleğinden dolayı ankarada doğdu Ted Ankara Koleji mezunu.Başkent Üniversitesi'nde işletme konusunda ihtisas yaparken Türkiye'nin Yıldızları adlı, aktör ve aktris yetiştirip hafta sonu performanslarını değerlendiren yarışma programına katıldı. Bu programla birlikte yıldızı parladı. Yarışma programının ekibinde bulunan Tomris Giritlioğlu'nun kardeşi,ona Beren'den söz edince televizyon dizilerinin aranan yüzlerinden biri haline geldi. İlk başrolünü Aşka Sürgün dizisinde oynayan oyuncu sonradan bir dönem dizisi olan Hatırla Sevgili'de ikinci başrolünü sergiledi. En son olarak ve hala devam eden Halid Ziya Uşaklıgil´in eserinden uyarlanan Aşk-ı Memnu da oynamaktadir. Bu dizide Bihter karakterini canlandırmaktadır. Dizide Kıvanç Tatlıtuğ'un canlandırdığı Behlül karakteri ile yasak aşk yaşaması büyük ilgi görmüştür. Aşk-ı Memnu'daki rolü sayesinde Türkiye'nin en popüler oyuncuları arasında kendine yer bulmuştur. İlk sinema deneyimi Güz Sancısı olan Saat, Tomris Giritlioglu ile tanıştığından dolayı rol için teklif aldı ve bir kaç senedir bu filmin çekilmesini beklediğinden dolayı filme uzunca birsüre hazırlandı.Şimdiler de ise çekimleri bitmiş olan Gecenin Kanatlarıfilminde Gece ismiyle bir canlı bombayı oynayacak Saat.

Filmografi
“Askimizda ölüm var” (2004) Nermin
Aşka Sürgün (2005) Zilan
Hatırla Sevgili (2006-2008) Yasemin
Güz Sancısı (2008) Elena
Aşk-ı Memnu (2009) Bihter Ziyagil
Gecenin Kanatları (2009) Gece

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA