25 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Zor günler geçiren Nilüfer sahnelere döndü

Kanser hastalığı ile mücadele eden Nilüfer, verdiği bir konserle sahnelere geri döndü.


Kanser tedavisi gören Nilüfer, sahnelere döndü. Ünlü şarkıcı, hastalığından önceki son konserini verdiği Ankara Panora Alışveriş Merkezi’nde sahneye çıktı.

Nilüfer, geçtiğimiz yıl Ankara’daki Panora Alışveriş Merkezi’nde sahneye çıkmış, o konserden çok kısa bir süre sonra da göğüs kanserine yakalandığını öğrenmişti. Gördüğü tedaviyle sağlığına kavuşan Nilüfer, hastalığından sonraki ilk konserini de aynı mekânda verdi. Ünlü sanatçı, önceki akşam Panora Alışveriş Merkezi’nin müşterileri için verdiği özel davette sahneye çıktı. Nilüfer, seyircilerini “Yeniden sahnede olmak ne kadar büyük bir mutluluk, bilemezsiniz. Bir kez daha sizlerle buluşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Her dakikanın kıymetini bilin lütfen. Keyifli anlar geçirelim bu akşam. Çünkü sizler benim ilacımsınız” diyerek selamladı.

KONSERDEN FOTOĞRAFLAR 

CAN DOSTUMU KAYBETTİM

Nilüfer, “Kavak Yelleri”ni okumadan önce şarkının geçtiğimiz hafta Kaş’ta ölen bestecisi Buğra Uğur’u andı: “Şanslı kullardan biriyim, onu biliyorum ve her gün şükrediyorum. Geçtiğimiz hafta inanılmaz bir coşku vardı içimde. O sıkıntılı günleri geride bırakmış olmanın, yeniden şarkı söyleyebiliyor olmanın, yeniden sahnelere dönebilmenin, yeniden sizlerle birlikte olabilmenin coşkusu vardı. Ama hayat öyle bir şey ki, bir yandan da müthiş bir hüzne boğulduk. Yıllardır birlikte çalıştığım can dostumu, Buğra Uğur’u kaybettik. Denize atladı ve her şey bitti. Nurlar içinde yatsın.”

HÜRRİYET

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA