22 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Abdullah Gül, Pamukkale'de incelemede bulunacak - 00:31

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Denizli Pamukkale'de incelemede bulunacak.


Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Denizli Pamukkale'de incelemede bulunacak. Denizli Valiliği, Garnizon Komutanlığı, Denizli Belediyesi ve Pamukkale Üniversitesi'ni ziyaret edecek. Gül, akşam saatlerinde Ankara'ya dönecek. (09.45-11.40-14.20-15.00-16.10)

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığınca parti genel merkezinde düzenlenen 'Vizyon 2023' konulu 3. Gençlik Sempozyumuna katılacak. Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner'i Başbakanlık merkez Binada kabul edecek. (10.30 - 13.30)

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Sheraton Otel'de yerel medya mensupları ve yerel gazeteci örgütlerinin bir araya geldiği Türkiye Gazeteciler Federasyonu'nun yöneticileri ile buluşacak.
Kılıçdaroğlu, Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katılmak üzere Ankara'ya gelen CHP il başkanları
için Ramada Otel'de verilecek kokteyle de katılacak. (11.00- 19.30)

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, İzmir'de resterasyonu tamamlanan Hisar Camii'nin açılışına katılacak. Daha sonra Manisa'ya geçecek olan Arınç, Güzel Sanatlar Spor Lisesi ve Pansiyon Binası açılış törenine katılacak. Kapalı yüzme havuzu inşaatını inceleyecek, Merkez Ağış ve Diş Hastanesi temel atma törenine katılacak. Arınç daha sonra Polis Evi inşaatını gezecek, AK Parti Manisa İl ve ilçe yönetim kurulu tanıtım toplantısına da katılacak. (12.00-15.00-15.30-16.00-16.30-17.00)

HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, Eskişehir'de Cuma namazı sonrasında halk yürüyüşüne katılacak, ardından partisinin il başkanlığı binasının açılışını gerçekleştirecek. ( 13.30-17.30)

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Kayseri Sanayi Odası'nın düzenleyeceği toplantıda işadamlarıyla bir araya gelecek. Bakan, öğleden sonra organize sanayi bölgesinde fabrika gezecek ve burada işadamlarıyla birlikte öğle yemeği yiyecek. Valilik ve parti ziyareti sonrası şehirden ayrılacak.

AK Parti Grup Başkan Vekili Samsun Milletvekili Suat Kılıç, Eskişehir'de partisince organize edilen 'Türkiye Buluşmaları' konferansına katılacak. ( 18.30)

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle resmi nikahı olmayan tutuklu ve hükümlüler için 6. Geleneksel İzmir Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumu Toplu nikah töreni yapılacak. (14.00)

MHP İzmir İl Başkanı Hasan Ali Türkaslan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 12-13 Mart tarihlerinde gerçekleştireceği İzmir programıyla ilgili basın toplantısı düzenleyecek. (11.00)

AB Konseyi Brüksel'de Libya'daki krizle ilgili olağanüstü toplantı yapacak.

Avea'nın yeni konsepti basın toplantısıyla kamuoyuna açıklanacak. (09.30)

Çağdaş Gazeteciler Derneği ve Gazeteciler Cemiyeti Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklanan gazetecilere destek için yürüyecek.(13.00)

Sağlık Bakanlı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı işbirliği ile gerçekleştirilecek "Türkiye'de Meslek hastalıkları Konusunda Tespit, Tanı ve İSG Profesyonellerinin Duyarlılığının Arttırılması Projesi" kapsamında bilgilendirme semineri düzenlenecek. (10.00)

Erzurum'un düşman işgalinden kurtarılışının 93. yıl dönümü nedeniyle Erzurum Polis Meslek Yüksek Okulu'nda, 'Erzurum'da olmak' konulu panel düzenlenecek. (14.00)

MHP Erzurum Milletvekili Zeki Ertugay, parti il binasında basın toplantısı düzenleyecek. (14.00)

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı ve İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından düzenlenen Afet Yönetim Sisteminin Temel İlkeleri Eğitim Programı Adana'da başlıyor. İki gün sürecek toplantıya Adana, Adıyaman, Mersin, Kahramanmaraş, Osmaniye, Gaziantep, Kilis, Hatay illerinin il ve ilçe mülki idare amirleri, il afet ve acil durum müdürleri ile il afet ve acil durum yönetim merkezi şube müdürleri katılacak.

İstiklal Marşı'nın kabul edilmesinin yıl dönümü ve Mehmet Akif Ersoy'u anma töreni Ç.Ü Mithat Özsan Amfisinde gerçekleştirilecek. (10.00)

Adana Sakatlar Derneği üyelerine tekerlekli sandalye dağıtımı yapacak.

Trabzonspor, Süper Lig'de cumartesi günü cezası nedeniyle Kocaeli'nde Kasımpaşa ile oynayacağı maç için İstanbul'a gidecek. (13.00)

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Trabzonspor ve Beşiktaş kulüp başkanlarının yaptığı açıklamaya cevap vermek için İstanbul'da basın toplantısı yapacak. (15.00)

Spor Toto Kadınlar Basketbol Türkiye Kupası'nda Beşiktaş Cola Turka - Samsun Basket ve Mersin Büyükşehir Belediye - Tarsus Belediye karşı karşıya gelecek. (17.30 - 20.00)

Beko Basketbol 1. Ligi'nde Efes Pilsen ile Medical Park Trabzonspor karşı karşıya gelecek. (19.00)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA