18 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Ahilik Haftası kutlamalarının alt komisyon çalışmaları bitti - 17:54

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk, Ahilik Haftası kutlamalarının alt komisyon çalışmalarının tamamlandığını söyledi.
Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk, Ahilik Haftası kutlamalarının alt komisyon çalışmalarının tamamlandığını söyledi.
    Eylül ayının 3.haftasına alınan Ahilik Haftası kutlamaları için Kırşehir'de alt komisyon çalışmalarını tamamladı.
Esnaf Odaları Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk konu ile ilgili açıklama yaptı. Öztürk, kutlamaların Esnaf Odaları Birliği, Ticaret ve Sanayi Odası, Kırşehir Belediyesi ve Kırşehir Valiliği'nce oluşturulan komisyon kapsamında yapılan alt komisyon kutlama programının taslağınının hazırladığını ifade etti.
    Öztürk, "Hazırlanan taslak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'na sunulmak üzere 31 Mayıs tarihinde Ankara'ya götürülecek. Toplantıda, Kırşehir'de hazırlanan programın taslak ve bütçesi, gerekli görülen mercilere iletilecek. Ahiliğin merkezi Kırşehir'de yapılacak program ve oluşturulacak etkinlikler komisyon tarafından Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'na sunularak, onay istenecek." dedi.
    Kırşehir'de düzenlenecek programda sürpriz konserler ve animasyon gösterilerinin olacağını kaydeden Öztürk, Katılımcıları, şimdiden 19 Eylül 2011 tarihinde Anıt Meydanı'nda Ahilik Haftası etkinlikleri açılış törenine davet etti

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA