17 Temmuz 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

AK Parti'li Öztürk'den, CHP'li Kısa ve Gezmiş'e yanıt - 16:31

AK Parti Giresun İl Başkanı Sabri Öztürk, "AK Parti iktidarı gerçekten yapacağı işlerin temelini atmış, yani çivisini çakmış sonra da bitirip halkın hizmetin sunmuştur.
AK Parti Giresun İl Başkanı Sabri Öztürk, "AK Parti iktidarı gerçekten yapacağı işlerin temelini atmış, yani çivisini çakmış sonra da bitirip halkın hizmetin sunmuştur." dedi.
Öztürk, yaptığı yazılı açıklamada, CHP Giresun İl Başkanı Mustafa Kısa ve CHP Giresun Milletvekili Aykut Gezmiş'i, AK Parti icraatlarına yönelik olarak yaptıkları eleştirel açıklamalara cevap verdi. Kısa ve Gezmiş'in, AK Parti iktidarı döneminde ülke genelinde yapılan icraatların anlatıldığı afişlere bakarak, kendince eleştirilerde bulunduklarını belirtti. Gezmiş'in, AK Parti iktidarının 9 yılda Giresun'a bir çivi çakmadığını ve havayollarının halkın yolu şeklindeki beyanın doğru olmadığını aktara Öztürk, "Öncelikle şunu ifade etmek isterim. AK Parti iktidarı gerçekten yapacağı işlerin temelini atmış, yani çivisini çakmış sonra da bitirip halkın hizmetin sunmuştur. Sayın vekil adayının her sabah kalkıp penceresinden baktığında gördüğü Karadeniz Sahil Yolu ve üst geçitler, liman sahası, ihtiyaç duyduğunda uğramak zorunda kaldığı vilayet binası, hastalanınca tedavi için gittiği devlet hastanesi, seçim gezileri için gittiğinde üzerinden geçtiği asfalt ve beton yollar, köprüler, derelerimiz çevresindeki istinat duvarları ve daha onlarca büyük yatırım, başlanan işlerin nasıl bitirildiğini göstermektedir." dedi.
"Bütün bunları inkâr eden zihniyetin, görme özürlü olduğunu, aklı sıra kandırmaya çalıştığı halkımız çok iyi biliyor" diyen Öztürk, sözlerini şöyle sürdürdü: "AK Parti iktidarında yapılan işleri yok sayan, inkar eden konuşmasını yaptığı köyün, meydanına ve yollarına dökülen betonun daha yeni kurumaya başladığını göremeyecek kadar basireti kilitlenmiş olduğu anlaşılıyor. Zira onu dinleyen vatandaşlarımızın tebessümü yeterince bunu anlatmış olmalıdır. 'Çivi bile çakamama' özelliğinin, bu memlekette hangi siyasi geleneğe ait olduğunu genç-ihtiyar bilmeyen yoktur. CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun, profili düşük Giresun mitinginden sonra yaptığı temel atma ve yıkım töreni neyin nesidir? 2,5 yıldır CHP'li kadrolarca yönetilen Belediye'nin yaptığı hangi tesisin açılışını yapabilmiştir? Yaptırmak için kaynağı bulunmayan itfaiye binası inşaatının temelini atmak, yıllar önce kamulaştırılmış eski binanın yıkılışına tören organize edip, genel başkana kurdele kestirmek komik değil midir?"

"HALKIMIZ BİZİ ÇOK İYİ ANLIYOR"
Öztürk, "Ayrıca halkımızın iki dönem arasındaki farkı göremeyecek kadar basiretsiz olduğunu düşünmektir. Şimdi ben buradan sormak istiyorum: Giresun halkının hafızasıyla kimler dalga geçmiş oluyor? Giresun halkı açılışını yaptığınız tesisin, AK Partili belediye döneminde yapıldığını bilmiyor mu? Şayet o dönemde yapılan işleri hatırlamakta zorlanıyorsanız, Sosyal İşler Müdürlüğünüzün arşivinde mevcut olması muhtemel '2008 Yılı İcraatlar Ajandası'na bakmanızı tavsiye ederim. Ayrıca Sayın CHP'li vekil adayına, AK Parti icraatlarının anlatıldığı tanıtım afişlerini daha dikkatli okumasını tavsiye ederim. AK Parti olarak halkımızın bizi çok iyi anladığını, hayalinize bile sığmayan icraatların ve hedefimize koyduğumuz büyük projelerimizin 'Halkımız ile dalga geçmek' olmadığını, pek yakında siz de göreceksiniz." ifadelerini kullandı.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA