20 Mart 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

AK Parti Milletvekili Gürkan: Yatırımlar artarak devam edecek - 09:51

TBMM Anayasa Sözcüsü ve AK Parti Adana Milletvekili Fatoş Gürkan, seçim çalışmaları kapsamında çeşitli ziyaretlerde bulundu.
TBMM Anayasa Sözcüsü ve AK Parti Adana Milletvekili Fatoş Gürkan, seçim çalışmaları kapsamında çeşitli ziyaretlerde bulundu.
Gürkan, partililerle birlikte esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Gürkan, vatandaşın sıkıntılarını dinledi ve 12 Haziranda yapılacak seçimde Ak Parti iktidarının devam etmesi için destek istedi. Milletvekili Gürkan, gittiği yerlerde büyük küçük herkesin sıcak ilgi ve sevgiyle karşılaştı.
Gürkan, ziyaretlerinde artık hükümetin yaptığı hizmetleri vatandaşların kendilerine memnuniyetle anlattığını belirtirken, "Alnımızın akıyla 8,5 yıl hayal ötesi hizmet ettikten sonra milletimizin önüne çıkmak bizlere onur veriyor. Milletimiz için çalışırken milletimiz ile her zaman her ortamda istişare ediyoruz" dedi. Ziyaretlerinde halktan oy isterken, gelecek dönemde düşündükleri projeleri de anlatan Ak Parti Adana Milletvekili Fatoş Gürkan, "Hükümetimiz Adana'mıza ilçelerine önemli yatırımlar yaptı ve yapmaktadır. 12 Haziran'dan sonra da bu yatırımlar artarak devam edecektir" diye konuştu.

HALKIMIZDAN MÜTHİŞ SİNERJİ ALIYORUZ
Vatandaşın muhalefetin boş vaatlerine inanmadığını kaydeden Gürkan, "Adana sevdalısı insanlarımız gözlerindeki ışıltı bizim hizmet heyecanımızı daha da artırıyor. Gerçekten halkımızdan müthiş sinerji alıyoruz. Gittiğimiz her yerde bize gösterilen teveccüh bu güne kadar yaptığımız hizmetlerin bereketini gösteriyor. Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan liderliğinde üçüncü Ak Parti iktidarı, ülkemizi çok daha ileri noktalara götürecek, dünyadaki gücümüzü daha da yukarılara taşıyacaktır." diye sözlerini tamamladı.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA