22 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Alev alev yanan minibüs kullanılamaz hale geldi - 07:19

Eyüp D-100 Karayolu'nda seyir halindeki minibüs yanmaya başladı.
Eyüp D-100 Karayolu'nda seyir halindeki minibüs yanmaya başladı. Vatandaşların yangın tüpüyle söndüremediği alevleri itfaiye söndürdü. Minibüs kullanılamaz hale geldi.
Olay, D-100 Karayolu Edirnekapı sapağında saat 06.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, 34 UY 4940 plakalı minibüsle Bakırköy istikametine ilerleyen Halil Demirci, Edirnekapı sapağına geldiğinde aracın ön tarafından dumanlar yükseldiğini gördü. Demirci, hemen minibüsü emniyet şeridine çekerek araçtan indi. Minibüsün yandığını gören diğer sürücüler de yangın söndürme tüpleriyle Demirci'nin yardımına koştu. Vatandaşlar, bir taraftan yangını söndürmeye çalışırken diğer taraftan da itfaiyeye haber verdi. Vatandaşların çabası yeterli olmayınca bir markette müşteri servis aracı olarak kullanılan minibüs alev alev yanmaya başladı. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye su ve köpük sıkarak yangını söndürdü.
Sürücü Halil Demir, seyir halindeyken minibüsün alev aldığını söyledi. Demirci, yangın söndürme tüpleriyle müdahalelerinin başarılı olmadığını ve yangını itfaiyenin söndürdüğünü belirtti.
Bilal Gürel isimli sürücü de minibüsün yandığını görünce hemen yardıma koştuğunu ifade etti. Gürel, yardıma gelmeyen vatandaşların duyarsızlığından şikayet etti. İtfaiyenin söndürdüğü yangında minibüs kullanılamaz hale geldi. Yangın sebebiyle trafikte de aksamalar meydana geldi. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA