18 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Anaokulu öğrencileri resim şenliğinde buluştu - 15:15

Ankara'nın Şereflikoçhisar ilçesinde Samanyolu Özel Kudret Ünal İlköğretim Okulu, ilçedeki anaokullarında okuyan öğrencileri resim şenliğinde buluşturdu.
Ankara'nın Şereflikoçhisar ilçesinde Samanyolu Özel Kudret Ünal İlköğretim Okulu, ilçedeki anaokullarında okuyan öğrencileri resim şenliğinde buluşturdu. 'Renkli Parmaklı Pastel Boya Resim Yarışması' adıyla yapılan yarışmaya 10 okuldan 200 öğrenci katıldı.
    Şereflikoçhisar Samanyolu Özel Kudret Ünal İlköğretim Okulu'nun konferans salonundaki yarışmada öğrenciler, kendilerini izleyen ailelerinin önünde resim konusundaki hünerlerini sergiledi.
    Resim şenliğindeki amaçlarının, minik öğrencileri resim yapmaya özendirme ve baharın başlamasıyla minikler için bir eğlence ortamı hazırlamak olduğunu söyleyen Samanyolu Özel Kudret Ünal İlköğretim Okulu Rıfat Özdemir, "Bu tür etkinliklerle anaokuluna giden öğrencilerin kaynaşmalarını hem de stres atmalarını sağladık. Okul olarak bu yarışmanın bu yıl dördüncüsünü yaptık. Biz bu şenliği geleneksel olarak her yıl yapacağız." dedi.
    Yoğun bir ilginin olduğu resim şenliğinde, yarışmaya katılan bütün öğrencilere çeşitli hediyeler dağıtıldı. Yarışmada İbrahim Baltacı İlköğretim Okulu ana sınıf öğrencisi Kerem Işılak birinci olurken, Zafer İlköğretim Okulu'ndan Ömer Kaan Acarbaş ikinci, Zafer İlköğretim Okulu'ndan Yusuf Taha Candan adlı öğrenci de üçüncü oldu. Yarışmanın birincisine bisiklet, ikincisine saat, üçüncüsüne scooter hediye edilirken; ayrıca dereceye giren 15 öğrenciye madalya ve çeşitli hediyeler verildi.
    Yarışma sonunda okul yönetiminin hazırladığı sahnede stres atan öğrenciler daha sonra okul öğrencileri tarafından hazırlanan gösteri ile eğlendi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA