25 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Azmeder mezunları buluştu - 16:51

Erzurum Aziziye Lisesi Mezunları Derneği (AZMEDER), mezunları yemekte bir araya getirdi.
Erzurum Aziziye Lisesi Mezunları Derneği (AZMEDER), mezunları yemekte bir araya getirdi. 2011 yılı itibariyle kurulan yeni yönetim kurulunun tanıtımının da yapıldığı yemekte mezunlar aileleriyle birlikte eski arkadaşlarını görme fırsatı buldu.

AZMEDER Başkanı Yakup İşcan, 2011 yılı itibariyle kurulan yeni yönetimde başkan yardımcısı Murat Urkuç, yönetim kurulu üyeleri Mustafa Canpolat, Gürhan Kuzzu ve Sinan Toga'nın bulunduğunu ve önümüzdeki iki sene boyunca faaliyetlere hız kesmeden devam edeceklerini söyledi.

Başkan yardımcısı Murat Urkuç ise AZMEDER olarak amaçlarının üyelerin bütünlüğünü koruyup, aktif bir sivil toplum kuruluşu haline gelmek, yıl içerisinde çeşitli sosyal, kültürel, sportif aktiviteler ile üyeleriin sosyal birlikteliğini pekiştirmek olduğunu belirtti.

Özel Aziziye Anadolu ve Fen Liseleri Müdürü Mustafa Gürhan, Aziziye Eğitim Kurumlarının fedakâr mütevelli heyeti, öğretmenleri ve öğrencilerinin ÖSS'de, olimpiyatlarda ve sportif yarışmalarda Erzurum'un ve bölgenin başarısı için ara vermeksizin gayretle çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.

Aziziye Lisesi'nin 1998 mezunlarından Fatih Keteci de yoğun iş temposundan dolayı görüşemedikleri lise arkadaşlarıyla bir araya gelme fırsatını sunan yönetim kuruluna teşekkür etti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA