22 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Bahçeli: AK Parti'nin gitme vakti gelmiştir - 15:23

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AK Parti'nin 9 yıllık iktidarı döneminde yıprandığını savunarak, "Bu iktidarın gitme vakti gelmiştir.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AK Parti'nin 9 yıllık iktidarı döneminde yıprandığını savunarak, "Bu iktidarın gitme vakti gelmiştir. Bu iktidar yıpranmıştır, tükenmiştir, yapacağı bir şey kalmamıştır.'' dedi.
Bahçeli, Düzce'de partisince Atatürk Anıtı önünde düzenlenen mitingde halka hitap etti. 12 Haziran'daki seçimlerin tüm Türkiye'ye hayırlı olmasını dileyen Bahçeli, seçimleri 'Türkiye için karar anı ve dönüm noktası' olarak nitelendirdi. Vatandaşların hep birlikte sandığı giderek oy kullanmasını isteyen Bahçeli, siyasi iktidardan da seçimleri adil, hilesiz ve güvenlikli bir ortamda yapılmasını sağlamasını talep etti. Bahçeli, şöyle konuştu: ''2002 yılından 2011 yılana kadar geçen süre içinde evinizde aşınız kaynıyorsa, çocuklarınız iş sahibi olmussa, gelir seviyeniz yükseldiyse ve hayat standartlarınız düne göre daha da iyileştiyse, toplum olarak terörden kurtulmuş, herkesin huzur ve güven içerisinde yaşadığına inanıyorsak, Sayın Başbakan'ın 'durmak yok, yola devam' sözüne hep beraber katılır, üçüncü dönem bir iktidarı sağlayabilirsiniz. Bu karar sizindir, çünkü ülke sizindir. Ama eğer bu söylenenlerin hiçbiri olmadıysa; düne göre daha da yoksullaştıysanız, evlatlarınız eğitimini, askerliğini tamamlayarak evinize geldiği zaman ona bir iş temin etmekte güçlük çekiyorsanız, geliriniz düşmüş, hayat standartlarınız azalmışsa o zaman 'durmak yok' sözüne karşı bir söz daha söylemek lazım. Hangi gün? 12 Haziran'da. Ne demek gerekir? 'Sayın Başbakan yeter artık, git' demek lazım. Gerçekten de Adalet ve Kalkınma Partisi'nin gitme vakti gelmiştir. Bu iktidar yıpranmıştır, tükenmiştir, yapacağı bir şey kalmamıştır." dedi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA