19 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Bahçeli: Bizi yenemeyeceklerini anlayanlar tezgahlarla üzerimize geliyor - 13:33

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Bizi yenemeyeceklerini, yıldıramayacaklarını anlayanlar, bezdiremeyeceklerini düşünenler, tezgahlarla, senaryolarla ve oyunlarla üzerimize gelmektedirler.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Bizi yenemeyeceklerini, yıldıramayacaklarını anlayanlar, bezdiremeyeceklerini düşünenler, tezgahlarla, senaryolarla ve oyunlarla üzerimize gelmektedirler." dedi.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ülkücü Şehitler Anıtı açılış töreninde bir konuşma yaptı. Bütün ülkücü şehitlerin manevi hatıralarını yaşatacak bir anıt yapmak istediklerini söyleyen Bahçeli, anıtın yapımında emeği geçenlere teşekkür etti. Bahçeli, ''Onlar, milletimizin en ihtiyaç duyduğu zamanda fani bedenlerini vatanın birliği ve selameti uğruna feda etmekten bir an olsun kaçınmadılar." diye konuştu.
'Ülkü' kelimesinin, ulaşılmak istenen ideali ifade ettiğini söyleyen Bahçeli, "Bizim her şeyimiz Türk milletinin birliğini, ebediyete kadar varlığını ve bağımsızlığını sağlamak üzerine şekillenmiştir. Bunun için dün fitnenin, şirretin, iftiraların ve kurşunların hedefindeydik. Bugün de öyleyiz. Bizi yenemeyeceklerini, yıldıramayacaklarını anlayanlar, bezdiremeyeceklerini düşünenler, tezgahlarla, senaryolarla ve oyunlarla üzerimize gelmektedirler." dedi.
Bahçeli, bölünmüş Türkiye'nin kurdelesini kesmek,Türk milletini parçalamak için etkisizleştirilmek ve itibarlarının yere çalınmak istendiğini iddia etti.
Vatanın ucuz pazarlıklarla, bağışlarla ve müzakere masalarıyla kurulmadığını kaydeden Bahçeli, bu yollarla da asla bölünmeyeceğini belirtti. Bahçeli, konuşmasında şu görüşlere yer verdi: "Aksi takdirde hiçbir şehidimizin yüzüne yarın mahşer yerinde bakamayız. Biz ne tertiplerle yılarız, ne tezgahlarla yolumuzdan döneriz ne tehditlerle doğrularımızdan cayarız, ne de komplolarla her melaneti sineye çekeriz. Hepimiz Kılıçkıran oluruz, Önkuzu oluruz, Sazak oluruz, Başbuğ oluruz ve Pehlivanoğlu gibi gerekirse ölüme bile meydan okuruz."
Ayakta olduklarını ve düşmeyeceklerini söyleyen Bahçeli, "Şehitlerimiz, gazilerimiz emin olsun ki belayı, melaneti, ihaneti, teslimiyeti ve tehditleri yok etmek için her şeyimizle hazırız. Üzerimizde Cenab-ı Allah'ın himayesi, arkamızda milletimizin desteği, yanımızda şehitlerimizin emanetleri, önümüzde bayrağımızın gölgesi dimdik bir şekilde geleceğe uzanacağız. Başaracağız ve kötülüğü yeneceğiz, fitneyi mağlup edeceğiz,Türk milletini saadet dolu günlere kavuşturacağız.'' şeklinde konuştu.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA