17 Temmuz 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Bahçeli, Kocaeli'nde karşılama töreni istemedi - 13:26

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 12 haziran seçimleri öncesinde yurtta gerçekleştirdiği mitinglerden bir yenisini bugün Kocaeli'nde yapacak.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 12 haziran seçimleri öncesinde yurtta gerçekleştirdiği mitinglerden bir yenisini bugün Kocaeli'nde yapacak. Bahçeli, miting öncesinde karşılama töreni istemedi.
MHP`de seçim hazırlıkları hızla devam ediyor. Bu kapsamda Devlet Bahçeli partisi tarafından düzenlenen mitinge katılmak üzere bugün Kocaeli'ne geliyor. Perşembe Pazarı alanında gerçekleştirilecek miting saat 16.00`da başlayacak. Mitinge bir dönem Kocaelispor`da da forma giyen milli futbolcu, MHP`nin İstanbul adayı Safet Sancaklı ile eski İçişleri Bakanı Meral Akşener de katılacak. MHP Kocaeli İl Teşkilatı liderlerini görkemli bir şekilde karşılamak için hazırlık yapmıştı ancak Bahçeli`nin isteği üzerine karşılama töreni iptal edildi. İl başkanı Celalettin Yaylak, "Genel başkanımız haber gönderdi, karşılama istemediğini iletti. Sadece bir-iki araçla Uzunçiftlik gişelerine gidecek, genel başkanımızı alıp miting alanına getireceğiz" dedi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA