17 Temmuz 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Bahçeli: Millet, 12 Haziran'da 9 yıl süren o kara kabustan, aydınlığa yol alacak - 19:01

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Milletimiz 9 yıl süren o kara kabustan, 12 Haziran'da yeni bir aydınlığa yol alacaktır, Allahın izniyle.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Milletimiz 9 yıl süren o kara kabustan, 12 Haziran'da yeni bir aydınlığa yol alacaktır, Allahın izniyle." dedi.
Bahçeli, partisinin Giresun İl Başkanlığı'nca Osman Ağa Meydanı'nda düzenlenen açık hava mitingine katıldı. Türkiye'nin 12 Haziran seçimi öncesi bir yol ayrımında olduğunu Bahçeli, "Bu yol kavşağında 12 Haziran'da bu milletimiz bir temel tercihle yeniden buluşacaktır. İnanıyorum ki, bu temel tercih 9 yıla yaklaşan AK Parti'nin ülke yönetimindeki son gününü belirleyecektir. Bu seçimde milletimizin kaderini belirleyen bir karar anı olacaktır. Onun için MHP olarak bu seçimleri çok önemsiyoruz. Milletimiz 9 yıl süren o kara kâbustan, 12 Haziran'da yeni bir aydınlığa yola alacaktır, Allahın izniyle." diye konuştu.
Devlet Bahçeli, Türkiye'nin ekonomik durumunun içler acısı halde olduğunu savunarak, AK Parti'ye yüklendi. AK Parti'nin Türkiye'yi çok kötü yönettiğini iddia eden Bahçeli, bu nedenle AK Parti'nin barajın altında kalabileceğini savundu. İktidara gelmeleri durumunda, TOKİ'de yolsuzluk denetimlerinin yapılacağını aktaran Bahçeli, şöyle konuştu: "TOKİ'yi inceleteceğim. TOKİ'de bir yolsuzluk ortaya çıkarsa, yolsuzluğun meblağını o evlerde oturan gariplere, bu paraları acil olarak dağıtacağım. Bu yolsuzluğu yapanları da yüce divana ve yargıya göndereceğim. Sayın Başbakan duysun, bunun böyle olacağını bilsin. Geceleri uykusuz geçiyor. Çünkü bozkurtun nefesi ensesinde dolaşıyor"
Giresun halkından destek isteyen Bahçeli, "Bugünkü siyasi iktidarın 3. dönemi olmamalı. 12 Haziran AK Parti'den kurtuluş günü olmalı. 12 Haziran'da millet olarak 'AK Parti'den kurtulmak' demek, aynı zamanda 'Türkiye'nin kurtulması' demektir. Bugünkü iktidardan kurtulma zamanı geldi. Bu tarihte 12 Haziran'dır. 12Haziran seçimleri AK Parti'nin geçmişin hesabını yapmaları için iyi bir fırsat olmalı." dedi.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA