19 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Bakan Gönül, Asia Avukatlık Bürosu'nu ziyaret etti - 11:30

Antalya yeni bir avukatlık bürosuna daha kavuştu.
Antalya yeni bir avukatlık bürosuna daha kavuştu. 10 yıldır avukatlık yapan 4 arkadaşın bir araya gelerek kurduğu büro hukuki her konuda hizmet verecek.
Seçim çalışmaları için Antalya'da bulunan Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, günün ilk ziyaretini yeni kurulan Asia Avukatlık Bürosu'nu ziyarete ayırdı. Adnan Taşkın, İbrahim Yıldız, Abdullah Boyalı ve Sedat Alp'in birlikte kurduğu büroyu ziyaret eden Bakan Vecdi Gönül, genç avukatlara başarı diledi. İhtisaslaşmanın ve kurumsallaşmanın önemine değinen Bakan Gönül, 4 ortaktan işlerini büyüterek ihtiyaç sahiplerine de yardımcı olmalarını istedi.
    Tüm sektörlerde kurumsallaşmanın öne çıktığına dikkat çeken avukat Adnan Taşkın da, "Bizde de zorunlu hale geldi." dedi. Üç arkadaşı ile 10 yıllık hukukları olduğunu, mesleki tecrübelerini birleştirme kararı aldıklarını ifade eden Taşkın, bürolarının stajyer avukat ve yardımcı personelle birlikte 21 kişiye istihdam imkânı sağladığına değindi. Taşkın, bürolarının teknolojik anlamda da çağı yakalayan bir yapıya sahip olduğunu dile getirdi.
Asia Avukatlık Bürosu ziyaretine Milli Savunma Bakanı'nın dışında Antalya Valisi Ahmet Altıparmak, AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse de katıldı.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA