20 Mart 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Başarılı öğrenciler ödüllendirildi - 11:04

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde Anafen Dershanelerinin düzenlemiş olduğu ödül töreni yapıldı.
Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde Anafen Dershanelerinin düzenlemiş olduğu ödül töreni yapıldı.
Törende konuşan Anafen Dershaneleri Müdürü Abdulbaki Koç, Türkiye'nin dünya biliminde yükselen yıldız konumunda olduğunu söyledi.
Türkiye'de son yıllarda gerek bilimsel gerekse bilim olimpiyatlarında ekonomik şartların iyileşmesiyle birlikte büyük başarılara imza atıldığını söyleyen Koç "Böyle güzel gelişmelerin olduğu bir dönemde dünyanın dört bir yanında olduğu gibi Kadirli'de de hizmet veren Anafen dershaneleri hem ilçemizi hem de ilimizi büyük başarılarla temsil etmektedir. Ulusal bir marka olan Anafen dershaneleri Kadirli'de açıldığı günden beri hep birincileri çıkararak bunu ispatlamıştır. 2010 yılında 38 fen lisesi kazandıran dershanemiz başarısını taçlandırmıştır." dedi.
Anafen dershaneleri olsun Türk okulları olsun hepsinin Türkiye'nin yüz akı olduğunu söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Canbolat, "İnşallah bu okulların ve dershanelerin sayıları artarak devam eder. Ben inanıyorum ki bu okullara devam eden çocuklarımız, milli, manevi, ahlaki ve İslami değerlerle yetiştiriliyor. Ülkemizi, geleceğimizi güzel günler bekliyor. Hepimize büyük görevler düşüyor. Bu günler birliğimizi beraberliğimizi en fazla muhafaza etmemiz gerektiği günlerdir. Anafen Dershaneleri'ne yetiştirdiği pırıl pırıl ve başarılı öğrencilerden dolayı teşekkür ederim" diye konuştu.
Program, başarılı öğrencilere bisiklet, kitap, MP3 gibi hediyelerin verilmesiyle sona erdi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA