24 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

BBP Genel Başkan Yardımcısı Efe, felçli vatandaşa akülü araba verdi - 16:36

BBP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Efe, engelli bir vatandaşa akülü tekerlekli sandalye verdi.
BBP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Efe, engelli bir vatandaşa akülü tekerlekli sandalye verdi. İHH İnsani Yardım Vakfı'nın gönderdiği sandalyeyi, Mehmet Emin Özçetin'e (51) Manisa'nın Kırkağaç ilçesine bağlı Karakurt beldesindeki evinde teslim etti. 4,5 yıl önce geçirdiği rahatsızlık sonucu iki ayağı da felç olan Özçetin, "Sanki ayağıma yeniden kavuştum." dedi.
Siyasetin insanlara hizmet için var olduğunu belirten Genel Başkan Yardımcısı Efe, bunun ise sadece iktidarla olmayacağını, muhalefette de hizmet edilebileceğini belirtti. Efe, "Engelli olmak, bir kusur değildir. Bugün sağlam görünen herkes, bir gün engelli olabilir." şeklinde konuştu. Türkiye'de açlık, yoksulluk ve işsizlik gibi suni gündemler oluşturulmaya çalışıldığını söyleyen Mehmet Efe, "Bazıları aramıza nifak sokmak için uğraşıyor. Türkiye'nin her şeyden önce birlik ve beraberliğe ihtiyacı var." dedi.
Genel Başkan Yalçın Topçu'nun, üç ay önce geldiğinde Özçetin'in kendisinden akülü araba istediğini belirten BBP Karakurt Belde Başkanı İdris Kat ise, "Sayın Başkanımız, İHH yetkilileriyle görüşerek akülü arabayı temin etti." diye konuştu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA