17 Temmuz 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Belediye Başkanı, personeliyle birlikte kar temizledi - 11:08

Ankara'nın Polatlı ilçesinin Belediye Başkanı Yakup Çelik, belediyenin karla mücadele ekipleriyle birlikte kar temizleme çalışması yaptı.
Ankara'nın Polatlı ilçesinin Belediye Başkanı Yakup Çelik, belediyenin karla mücadele ekipleriyle birlikte kar temizleme çalışması yaptı.
    Başkan yardımcılarıyla birlikte kar küreyen Başkan Yakup Çelik, belediye sınırları içerisinde kar nedeniyle kapalı cadde bulunmadığını söyledi. Belediye ekiplerinin ana arterlerde kar kaldırma çalışmalarına devam ettiğini kaydeden Başkan Çelik, vatandaşlardan kendi kapılarının önünü temizlemesini istedi.
    Çelik, "Biz belediye ekipleri olarak şehir içerisinde yollarımızı açık tutmaya çalışıyoruz. Mümkün olduğu kadar da hemşehrilerimizin bu havada kendi araçlarıyla yola çıkmamalarını, toplu ulaşım araçlarını kullanarak kendilerinin trafiğe çıkmamalarını istiyoruz, öneriyoruz. Ama bir yandan da belediye ekipleri olarak hem kaldırımlarda, hem yollarda çalışmalarımız sürüyor. Şuanda şehir merkezinde kapalı yolumuz, sokağımız, caddemiz yok. Sabah erkenden içerideki arkadaşlarımızla kaldırımlarımıza çıktık, kaldırım temizliği yapıyoruz. Yani bu işi sadece Fen İşleri ve Temizlik Amirliği personelimizle yürütmüyoruz. Bunun bir örnek olmasını da istiyoruz. Özlemle, isteyerek arkadaşlarımızla birlikte bu işi yapıyoruz." diye konuştu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA