24 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Beşikdüzü Talebe Yurdu, başarılı öğrencilerini plaketle ödüllendirdi - 16:54

Trabzon'un Beşikdüzü Talebe Yurdu yetkilileri, okullarında başarılı olan yurt öğrencilerini plaketle ödüllendirdi.
Trabzon'un Beşikdüzü Talebe Yurdu yetkilileri, okullarında başarılı olan yurt öğrencilerini plaketle ödüllendirdi.
    Ödül törenine Kaymakam Alper Faruk Güngör, Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun, Yeşilköy Belediye Başkanı Zülkif Dilli, İlçe Emniyet Müdürü İlker Kara, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Arslan, Şube Müdürü Enver Koç, İlçe Müftüsü Ömer Tütüncü, Beşikdüzüspor Kulübü Başkanı Harun Topal, İl Genel Meclisi ve AKP İlçe Başkanı Harun Demirci, Yurt Müdürü Mahmut Abdioğlu, Görele Talebe Yurt Müdürü Mustafa Öksüzoğlu, Akçaabat Talebe Yurdu Müdürü Fehmi Mısırlı, daire amirleri ve veliler katıldı.
    Plaket töreninde konuşan Beşikdüzü Milli Eğitim Müdürü Ayhan Arslan, "Burası hayırsever insanlarımızın, gönüllü insanlarımızın katkılarıyla yürüyen bir kurum. Gönüllülük esasına vakıf usulü yürümeye dayalı hizmet vermekteler. Buradaki 70 öğrencimizden lisede taktir alan öğrencilerimize plaketleri veriliyor. Ben bu yurda emeği geçen tüm hayırseverlerimizi ve yurt müdürümüzü, idarecilerimizi ve öğretmenlerimizi kutluyorum." dedi.
    Kaymakam Alper Faruk Güngör ise "Ben yurt yönetimine, katkı sağlayan herkese bu yaştaki çocuklarımıza eğitim hayatında yurt açarak, onlara kalacak yer sağlayarak eğitimlerine katkı sağlayan herkese şükranlarımızı arz ediyorum." şeklinde konuştu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA