24 Mart 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Billboard ilanları ile bilinçli oy vermeye çağrı - 12:01

Ağrı merkezde, belirli noktalarda bulunan billboardlara asılan seçim pankartları, vatandaşlardan büyük ilgi gördü.
Ağrı merkezde, belirli noktalarda bulunan billboardlara asılan seçim pankartları, vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Demokratik Yaşam Platformu tarafından şehrin işlek bölgelerindeki noktalara asılan platformlar ile vatandaşlar bilinçlendiriliyor.
'İstikrar, İleri Demokrasi, Sivil Anayasa' sloganları ile asılan pankartlar, seçim süreci boyunca vatandaşları oy kullanım noktasında partiye değil, neye oy verecekleri noktasında yönlendiriyor.

Demokratik Yaşam Platformu Ağrı Temsilcisi Mehmet Akbaş, amaçlarının, burada partiye değil neye oy verecekleri noktasında vatandaşları bilinçlendirmek olduğunu söyledi. Daha özgür ve daha demokratik bir ülke için seçim süreci boyunca bu ve buna benzer faaliyetler ile vatandaşları bilinçlendireceklerini belirten Akbaş, "Çok önemli bir süreçten geçiyoruz. Bu süreçte devletimize olumlu yönde katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Ülkemizi ve milletimizi bu karanlık süreçlerden kurtarmak için faaliyetlerimiz devam edecek. Tek derdimiz, daha özgür, daha sivil ve daha yaşanabilir bir ülke görmek. İnşallah seçimlerden sonra bunları göreceğimiz güzel ortamlar oluşur." dedi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA