16 Temmuz 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Bitlis Belediyesi altyapı çalışmalarına hız verdi - 10:54

Bitlis Belediyesi havaların düzelmesiyle birlikte altyapı çalışmalarını hızlandırdı.
Bitlis Belediyesi havaların düzelmesiyle birlikte altyapı çalışmalarını hızlandırdı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Şems-i Bitlis Mahallesi 305, 307, 310, Han, Yusufiye ve Hamtus sokakları ile Fatiha yokuşunda başlattıkları altyapı, kanalizasyon, yağmur suyu drenajı, merdiven, duvar ve kilitli beton parke çalışmalarını sürdürüyor.
    Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Fehmi Alaydın, havaların düzelmesiyle birlikte çalışmalarına hız verdiklerini ve Şems-i Bitlis Mahallesini şantiye alanına çevirdiklerini belirtti.
    Şemsi Bitlis Mahallesi'nde merdiven, duvar, kilitli beton parke çalışmalarını sürdüklerini kaydeden Alaydın, şöyle devam etti: "Bu arada mezarlıklarımıza sahip çıkmaya devam ediyoruz. Duvarlarını örüp mezarlığı ortaya çıkartıyoruz. Halkımıza en iyi hizmeti sunabilmek için Fen İşleri Müdürlüğü'ne verdiğim talimat doğrultusunda merdiven, duvar ve kilitli beton parke çalışmalarımız devam ediyoruz. Bitlis, 3 yıl içinde şantiyeye dönecek. Yılların birikmiş sorunlarını, problemlerini tüm mahallelerimizde çözeceğiz. Halkımızın refahı için çalışmalarımıza hız kesmeden sürdüreceğiz."
    Şemsi Bitlis Mahalle Muhtarı Kadri Demirçin ise belediyenin çalışmalarından memnun olduklarını belirterek, "Şu anda birçok sokağımızda merdivenden, kanalizasyon ve duvar çalışmaları sürüyor. Bu vesile ile işçisinden, belediyenin her kademesinde çalışanlara şahsım ve mahallem adına teşekkür ediyorum." dedi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA