22 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Bursa 9. Kitap Fuarı'nda son 3 gün - 16:52

Bursa'da bu yıl 9. kez düzenlenen Kitap Fuarı yoğun katılımla devam ediyor.
Bursa'da bu yıl 9. kez düzenlenen Kitap Fuarı yoğun katılımla devam ediyor. Tüyap Bursa Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası ve Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin destekleri ile hazırlanan Bursa 9. Kitap Fuarı 13 Mart 2011 Pazar akşamı saat 19.00'a kadar açık kalacak.
225 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla düzenlenen Bursa Kitap Fuarı'nın son 3 gününde birçok yazarda okuyucuları ile imza günlerinde buluşacak. Fuarda 12 Mart Cumartesi günü Ahmet Ümit, Ayşe Kulin, Turgut Özakman, Aytül Akal, Canan Tan, Erdal Sarızeybek ve Nazan Bekiroğlu gibi yazarlar kitaplarını imzalayacak. 13 Mart Pazar günü ise Doğan Cüceloğlu, Orhan Bursalı, Oktay Usta, Mahir Kaynak, Mehmet Altan, Geveze, Güldem Şahan, Alev Coşkun ve pek çok yazar okurlarıyla buluşacak.

'NADİR BURSA KİTAPLARI-BİR SAHAFIN BİRİKTİRDİKLERİ' SERGİSİ
Bursa Kitap Fuarı her yıl olduğu gibi bu sene de önemli sergilere ev sahipliği yapıyor. Emin Nedret İşli'nin hazırladığı ve Sadık Karamustafa'nın küratörlüğünü üstlendiği 'Nadir Bursa Kitapları-Bir Sahafın Biriktirdikleri' sergisi fuar süresince ziyaret edilebilecek. TÜYAP'ın ev sahipliğinde gerçekleşecek sergide geçmişten günümüze Bursa üzerine yazılmış nadir kitaplar yayıncılık tarihine tanıklıklık edecek. Ayrıca fuarda fotoğraf sanatçısı Faruk Akbaş'ın objektifinden 'Anadolu'da Yolculuk II' sergiside izlenime açık kalacak. Faruk Akbaş'ın Kamil Koç Yolculuk dergisi için çektiği Anadolu fotoğraflarından oluşan sergi fuar süresince görülebiliyor.
Girişin ücretsiz olduğu fuar 5 - 12 Mart 2011 tarihleri arasında 11.00 - 20.00, kapanış günü olan 13 Mart 2011 tarihinde ise 11.00 - 19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilmekte. Ayrıca fuar kapsamında ücretsiz fuar servisleride düzenlenmekte.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA