20 Nisan 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Çankırı Karatekin Üniversitesi, yılın en iyi üniversitesi seçildi - 16:01

Çankırı Karatekin Üniversitesi 'Yılın En İyi Üniversitesi' seçildi.
Çankırı Karatekin Üniversitesi 'Yılın En İyi Üniversitesi' seçildi. FİB Haber&FİB Ajans tarafından düzenlenen 5. Kapadokya Yılın En İyileri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesi çerçevesinde Çankırı Karatekin Üniversitesi'ne 'Yılın En İyi Üniversitesi' ödülü verildi.

5. Kapadokya Yılın En İyileri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesi ödül töreni Kapadokya Nevşehir Lykia Lodge Otel'de yapıldı. Spor, sanat, siyaset, iş adamları, bürokrat ve medya dünyasının değerli isimlerinin katıldığı ödül töreni, çok sayıda ulusal medya mensubu tarafından takip edildi.

Spor, siyaset, bürokrasi, iş dünyası, eğitim, TV, yerel yönetimler ve haber ajansları gibi 50 dalda ödül verilen gecede, "Yılın En İyi Üniversitesi" dalında Çankırı Karatekin Üniversitesi'ne verilen ödülün yanı sıra Kırıkkale Valisi Hakan Yusuf Güner'e "Yılın Valisi" ödülü, TRT 1'e "Yılın En İyi Televizyon Kanalı" ödülü, Kurtlar Vadisi Pusu ile Yer Gök Aşk dizilerine "Yılın En İyi Dizisi" ödülü, Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanlığı'na "Yılın En İyi Kurumu" ödülü verildi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA