20 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Ceyhan'da 16 yıllık polis memuru intihar etti - 14:16

Adana'nın Ceyhan ilçesinde görevli 16 yıllık polis memuru intihar etti.
Adana'nın Ceyhan ilçesinde görevli 16 yıllık polis memuru intihar etti.
Edinilen bilgiye göre, Ceyhan Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru Musa Gözel (39),Devlet Bahçeli Tesisleri'ndeki Milli Şair Mehmet Akif Ersoy'u anma programına görevli olarak gitti.
İlçe Emniyet Müdürlüğü Kontrol Komuta Merkezi (EKKM)'nde görevli polis memuru Gözel, emniyet amirini anma programına araba ile getirdi.
Gözel, daha sonra buradan ayrılarak, Bahçeli Tesisleri'nin yanında bulunan petrol istasyonu tuvaletine girdi. Tuvalette beylik tabancasıyla bir el başına ateş açan 16 yıllık polis memuru Musa Gözel, olay yerinde yaşamını yitirdi.
Silah sesini duyan petrol istasyonu işçileri durumu programda görevli polislere haber verdi. Olay yerine gelen mesai arkadaşları polis Musa Gözel cesedini göründe şaşkınlıklarını gizleyemedi. Polis, gerekli incelemeyi yaptıktan sonra intihar eden polis memuru Gözel'in cesedini Adana Adli Tıp Merkezine gönderildi. Polis memuru Musa Gözel'in evli ve 3 çocuk babası olduğu öğrenildi. İntihar eden polisin cenazesi Adana'da yapılan otopsinin ardından memleketi Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde toprağa verilecek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA