17 Temmuz 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

CHP adayı Develi: Çiftçimizin yüzü gülecek - 12:40

CHP Adana Milletvekili adayı Turgay Develi, Aladağ ilçesine bağlı köyleri ziyaret edip 'Aile sigortası' başta olmak üzere CHP'nin 41 projesini anlattı ve partisi için oy istedi.
CHP Adana Milletvekili adayı Turgay Develi, Aladağ ilçesine bağlı köyleri ziyaret edip 'Aile sigortası' başta olmak üzere CHP'nin 41 projesini anlattı ve partisi için oy istedi. Köylü ve çiftçinin borç batağında olduğunu anlatan CHP adayı Turgay Develi'yi köylüler bağrına bastı.
Köylünün çok zor durumda olduğunu belirten Develi, izlenen yanlış politikalar nedeniyle çiftçilik ve hayvancılıkla uğraşan köylü vatandaşların borçlarının günden güne artığını anlattı.
Köylülerin borçlarını borçla ödemeye çalıştıklarını ancak bununda çare olmadığını söyleyen Develi, bu nedenle çiftçi ve köylü vatandaşların topraklarının hacizden dolayı elinden gittiğini söyledi.
CHP adayı Develi, CHP iktidarında proje seferberliği başlatılacağını ifade ederek, "CHP iktidarında kan ağlayan köylünün ve çiftçinin borçlarından kurtulmasını sağlayacak ve çiftçi, köylü vatandaşlarımızın yüzünü güldürecek projeleri en kısa zamanda hayata geçireceğiz'' dedi.
'CHP iktidarında mazot, çiftçiye litresi 1,5 liradan verilecektir' diyen Turgay Develi, "Sulamadan kaynaklanan elektrik borcu silinecek, gübre ve tohum fiyatları da makul seviyelere çekilecek ve köylünün, çiftçinin yetiştirdikleri ürünlerin para etmesi sağlanacaktır." ifadesini kullandı.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA