18 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

CHP adayları esnafın sorunlarını dinledi - 16:19

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili adayları Faruk Loğoğlu ve Müzeyyen Şevkin, CHP İlçe Başkanı Reşit Karakuş ve ilçe yöneticileriyle Gazipaşa ve Seyhan'da esnafları ziyaret etti.
Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili adayları Faruk Loğoğlu ve Müzeyyen Şevkin, CHP İlçe Başkanı Reşit Karakuş ve ilçe yöneticileriyle Gazipaşa ve Seyhan'da esnafları ziyaret etti. Kadın kollarının vatandaşlara broşür dağıttığı gezide, Loğoğlu ve Şevkin esnafların dertlerini dinledi.
CHP'li adaylara dertlerini döken esnaflar, onlardan en çok da sandıklara sahip çıkmalarını ve elektrik kesilmelerine karşı önlem almalarını istedi. CHP'yi iktidarda görmek istediklerini bildiren esnaflar, "Bizi artık bunlardan kurtarın" diye isyan etti.
Loğoğlu, esnaflara, "Şikayetçi olduğunuz bu iktidarı sizler göndereceksiniz. Sizin bu konuda kararlı olduğunuzu görüyorum. Sonuç sizlerin istediği gibi olacak. Bundan hiç kuşkunuz olmasın. Bu ülke herkes için yaşanabilir olmalı ki, bireyler mutlu, aileler mutlu toplumumuz mutlu Türkiye mutlu olsun, herkes rahat bir nefes alsın" dedi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA