21 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Cihan Haber Ajansı Gündemi - 09:26

27 Mayıs Cuma

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Yükseköğretim Kurulu (YÖK)'nun İstanbul'da düzenlediği ''Uluslararası Yükseköğretim Kongresi''ne katılacak.
27 Mayıs Cuma

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Yükseköğretim Kurulu (YÖK)'nun İstanbul'da düzenlediği ''Uluslararası Yükseköğretim Kongresi''ne katılacak. (09.30)

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisince Aydın ve Muğla'da düzenlenecek mitinglerde halka hitap edecek. (14.30/17.30)

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçim çalışmalarını İstanbul'da sürdürecek. Kılıçdaroğlu, Eyüp, Beyoğlu, Beşiktaş ve Şişli ilçelerinde seçim otobüsü ile tur atacak, Kağıthane ve Sarıyer'de partisince düzenlenen mitinglerde konuşacak. (10.00-16.00)

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kızılcahamam'da düzenlenecek Ülkücü Şehitleri Anma Günü programına katılacak.

BOTAŞ Genel Müdürlüğü, "Adıyaman -Şanlıurfa-Elazığ-Diyarbakır Doğalgaz Boru Hattı" ihalesini genel müdürlük binasında bugün gerçekleştirecek. (14.00)

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bursa Polis Evi'nde gazetecilerle kahvaltıda buluşacak. (09.30)

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Ankara Genç İşadamları ve Sanayicileri Derneği'nin Turgut Özal Üniversitesi'nde düzenlediği toplantıya katılacak. (18.00)

HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, Nevşehir'in Derinkuyu ilçesinde halka seslenecek, Kayseri'de esnaf ziyaretlerinde bulunacak. (10.00-16.00)

Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, MARİFED Sektör Komiteleri'nin 'Gelişen Türkiye'nin Hedeflerine Katkıları ve Beklentileri' konulu toplantısına katılacak. (14.00)

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, partisince Elazığ'da düzenlenecek mitinge katılacak.

Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Antalya'da hurdacılarla kahvaltıda bir araya gelecek, ziyaret ve açılışlar yapacak, iş adamlarıyla görüşecek. (09.30-20.00)

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Konya Şeker AŞ tarafından yapılacak Et ve Süt Entegre Gıda Kompleksi'nin temel atma törenine katılacak. (16.00)

Kütahya'nın Simav ilçesinde meydana gelen depremden zarar gören vatandaşlar için hazırlanan bir kamyon yardım, Ege Bölgesi Sanayi Odası önünden yola çıkarılacak. (11.00)

Ankara Valisi Alaaddin Yüksel Hilton Otel'de değerlendirme toplantısı gerçekleştirecek. (10.00)

SPOR
A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Guus Hiddink, 3 Haziran'da oynanacak EURO2012 Avrupa Şampiyonası grubundaki Belçika maçıyla ilgili basın toplantısı düzenleyecek. (13.00)

Beko Basketbol Ligi play-off yarı final maçlarında Banvit - Galatasaray Cafe Crown, Efes Pilsen - Fenerbahçe Ülker karşılaşmaları oynanacak. (18.00/20.30)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA